Praktiline seminar seedimise parandamiseks ja kehakaalu langetamiseks

AnneMeridiaanitreening ehk meridiaanijooga on lihtne ja tõhus meetod vabanemaks erinevatest terviseprobleemidest, nagu ala- või ülaseljavalud, põlvevalud, peavalud, kõrge või madal vererõhk, seedimisprobleemid.
Meridiaanijooga annab häid tulemusi kehakaalu alandamiseks ning stressi ja väsimuse vähendamiseks. Meridiaanijoogas on ühendatud iidsed teadmised keha energiavoo liikumisest tänapäevaste arusaamadega keha liikumisaparaadist ja füsioloogiast. Joogaõpetus, Hiina traditsiooniline meditsiin ja Jaapani päritoluga shindo moodustavad selles treeningus terviku.

Õpime lihtsaid ja tõhusaid harjutusi seedimise parandamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks. Harjutused on lihtsad ja jõukohased igaühele. Suur osa neist on nipid, mida võtta kasutusele kas igapäevaselt  või teatud sümptomite ilmnedes. Õpime nii liikumist, punkti- ja enesemassaaži võtteid kui ka hingamisharjutusi.

·         Mao ja põrna tööd soodustavad kinesioloogilised liigutused
·         Energia alakõhtu kogumine, harjutused seedimise soodustamiseks
·         Kõhuhingamine
·         Keha energiaringlust soodustav massaaž ja seedimist parandav punktimassaaž
·         Harjutused kehakaalu langetamiseks ja keha toksiinidest puhastamiseks

Seminari kava:

11.00 – 12.30  Põrn ja magu Hiina meditsiinis. Õpime seedimist parandava harjutusteseeria. Harjutused kõhukinnisusest vabanemiseks.

12.30 – 13.00 Punktimassaaž kõhuprobleemide puhul.

13.00 – 13.30  Vaheaeg

13.30 – 14.45  Harjutused kehakaalu langetamiseks ja keha toksiinidest vabastamiseks.

14.45 – 15.00  Kokkuvõte õpitust ja lõpumeditatsioon

Palun riietu mugavalt ja võta kaasa võimlemismatt või fliis ning soovi korral paber-pliiats! 

Toimumisaeg: L.18.01 kell 11.00-15.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis   

( Akadeemia 3)

Seminari osalustasu on 30 € ning see sisaldab loenguid ja praktilisi treeninguid. Lõunasöögi saad kas ise kaasa võtta või kasutada lähedal asuvaid kohvikuid.

                    Kursusele registreerimiseks ( kuni 16.jaanuar 2014)  palume saata e-mail otsijad@gmail.com ja tasuda tagastamatu  ettemaks 10.- € korraldaja  „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 18.01 

Ülejäänud osalustasu saab maksta kohapeal sularahas.

Kuna kohtade arv on piiratud, tee palun ettemaks –see tagab koha seminaril.

OLED VÄGA OODATUD!!

Info tel.5295717 Malle


JUHENDAJA ANNE TIPNER-TORN iseendast: 

„Olen treenerina töötanud alates Eesti Kunstiakadeemia lõpetamisest 1995.a. Olen läbi viinud kõiki liikumistreeninguid aeroobikast sheipinguni. Viimase 10 aasta jooksul olen teadlikult keskendunud ida filosoofiaid hõlmavatele kehatehnikatele, nagu shindo, shiatsu, hatha- jooga, Hiina traditsiooniline meditsiin ja liitnud nad tervikuks läänelike õpetustega inimkeha funktsioneerimisest (Pilatese-, Aleksanderi tehnika). Viin läbi seljateraapia ning joogateraapia grupi- ja individuaaltunde. Naudin arusaama keha ja vaimu terviklikkusest, teen oma treeninguid eesmärgiga toetada inimese ÕNNELIK OLEMIST. Olen end täiendanud paljudel koolitustel nii kodu- kui välismaal.