PPRAKTILINE ÕPPEPÄEV:”KUIDAS TEOSTADA RUUMIDES ENERGEETILIST PUHASTUST”

Praktiliste õpetuste teabeõhtu toimub: 30 JUULIL kell 18.00-21.00

PÄRNUS HAAPSALU MNT 4 (endises Kajaka söökla ruumides)

Ruum ja tema sisemaailm on tervik lahendus ehitises. Mida rohkem ruumis toimub erinevaid tegevusi, seda rohkem ka ta talletab neist tegevustest, jäljendi enda sisemusse. Igal ruum on elus olend ja tema aju talletab kõik sündmused ja mida rohkem neid koguneb seda koormavamaks muutub selle ruumi õhuline tegevus Tekib hapniku puudus ja ruum hakkab pakkuma pidevalt mineviku kogemusi oleviku olemuses. Lõpuks ta hakkab minetama elutegevus ja kõik asjad , sündmused muutuvad rutiinseks ja hakkab haigestumise sündroomid: inimeste mõistuslik ja tegevus tahe väheneb, asjad kaotavad sära ja hakkavad lagunema, pidev tolmuosakeste teke jne..

Selleks , et seda tegevust peatada, vajame lisateavet. Kuidas siis saame lihtsate abivahenditega oma kodu puhastada? Korraldan praktiliste näidete najal ühe ruumi energeetilise puhastuse. Selle teema käsitluse täpsemaks ja julgustavamaks tegutsemiseks ja teadlikkuse loomise eesmärk on: JULGUSTADA INIMESI ROHKEM RITUAALSET TOIMINGUT LÄBI VIIMA! Teeme seda rituaali erinevate abivahendite kaasamisel. Abiks on maa, õhu, heli, tule ja vee energiad. Selleks on loodud inimkonnale füüsilised abivahendid-instrumendid, mis aitavad seda tegevust läbi viia.

Kohtume teiega ja jagan teile, lihtsaid erinevaid praktilisi õpetlikke nippe, kuidas siis toimetada sellisel moel :ET TEKIB JUGUS TULEVIKUS ISE TOIMETADA JA HOOLITSEDA OMA KODU;KONTORI JNE RUUMIDE EEST: Tean, et inimesed tihti ei julge veel ise puhastada, kardavad eksida jne…

Tule ja ole koge ja selle riituse lihtsuses. Sest seda praktilist kogemust saad tunda seda ise tehes.

Riietuseks võiks olla mugavad riided (ehitise juures ka natuke tolmu)

Selle praktilise kogemuse ja teabe hinnaks on: 10 eurot

Palun endast varem märku anda: www.energoman.ee lehel, kalju@energoman.ee   või tel. 5018260

 

Seda õpetust jagab 15 aastase kogemusega spetsialist Kalju Paldis.