Piirangutest priiks

Teisipäeval, 9. veebruaril kell 18 ootab alati särav KREET ROSIN meid Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis, praktilisse töötuppa vabanema piirangutest ja negatiivsetest uskumustest. Kuulame loengut ja teeme harjutusi!Kreet

Kui tihti oled oma viltuvedamisi või loobumisi põhjendanud sõnadega: mu elus on liiga palju takistusi? Luuletaja Juhan Liiv ohkas juba enam kui saja aasta eest ehteestlaslikult: „Kui seda metsa ees ei oleks…“

Vaimse enesearengu loengutes-seminarides saadud teadmised kipuvad jääma üksnes teoreetiliseks pagasiks, kui me neid taipamisi igapäevaelus ei rakenda.
Kreeda töötuba annab võimaluse õpitut praktiseerida ning saada juurde ka uusi teadmisi. Töötoa teemaks on blokeeringute eemaldamine erinevates eluvaldkondades, mis on seotud tervise, kehakaalu, suhete, töömurede, raha ja külluse ning vaimse enesearenguga. Teeme praktikaid, mis aitavad:

  • vabaneda alateadlikest ning teadlikest blokeeringutest ja piiravatest uskumustest;
  •  asendada vaesusteadvuse küllusteadvusega:
  • toime tulla eluõppetundidega:
  • teadlikult luua isiklikku reaalsust, kus on senisest enam sisemist rahu, elurõõmu ja küllust.

Kas sul on mõni korduv muster, millest oled väsinud? Kui jah, on aeg teha sellele teadlikult lõpp! Või loodad, et keegi teine võluvitsa abil kõik su probleemid hetkega olematuks muudab? „See on asjatu lootus. Tööd iseendaga saab teha siiski vaid igaüks ise – teised saavad kõrvalt vaid toetada,“ kinnitab Kreet.

Kas sinus on teadlikkust ja tahtejõudu teha iseendaga tööd ning liikuda vaimses plaanis järgmisele tasandile, kus elu kulgeb lihtsamalt? Kas sinus on soov luua sisemist rahu pakkuvat isiklikku reaalsust ning vabaneda piiravatest blokeeringutest? Kui jah, oled oodatud osalema!

Kas see töötuba on sinu jaoks? Hoolimata sellest, kas oled varem teadlikult tegelnud piirangutest vabanemisega või mitte, võib sul sellest töötoast olla palju abi, et n.ö vabastada mõni probleemide kiht või kihid. Tunneta, kas mõte selles töötoas osalemisest tekitab sinu rinnaku piirkonnas kerge või raske tunde. Kui tekkis hea tunne, siis tasub osaleda.

Osaluspanus: 10 € ettemaksuna või etteregistreerudes kuni. 07.02 ( a/a EE951010220095828012 Enesetäiendajate Selts selgituseks:  09 veebr + osavõtja nimi), hiljem ja kohapeal 12 €

Juhendajast
Kreet Rosin on reikimeister, TFT ehk koputamise-tehnika terapeut (õpetaja Kevin Laye Inglismaalt) ja tulevikuteraapia terapeut (õpetaja Anne Jirsch Inglismaalt). Kreet lõpetas 2012. aastal Holistilise Teraapia Instituudi ning on alates 2008. aastast juhendanud nii reiki- kui muid vaimse enesearengu kursusi ning ta on kirjutanud mitmeid raamatuid nii üksi kui ka kahasse selgeltnägija Mai-Agathe Väljatagaga.
Kreet Rosina uusim raamat on: „Piirangutest priiks!“

Loe intervjuud Kreet Rosinaga:  Pärnu Postimees
PS Loe lugu sellest, kuidas Kreet eluohtliku tõve võitis: paranemisest
Kreet Rosin raadios:  “Hallo, Kosmos”