Piirangute vabastamine – kogemaks külluse erinevate aspektide ilmnemist oma isiklikus reaalsuses

Praktilise loengu teemaks on blokeeringute eemaldamine seonduvalt erinevate eluvaldkondadega – tervis, kehakaal, suhted, töö, finantsid, küllus, vaimne eneseareng.

Kas sul on mõni korduv muster, millest oled juba täiesti väsinud? Kui jah, siis on viimane aeg  sellele teadlikult lõpp teha! Või loodad, et keegi teine (nt haldjast ristiema või Kreet) võtab välja võluvitsa ning kõik su probleemid hetkega olematuks muudab? See on tühi lootus! Tööd iseendaga saab teha igaüks ainult ise – teised saavad kõrvalt vaid toetada.

Kas sinus on piisavat teadlikkust ja tahtejõudu iseendaga tööd teha ning liikuda vaimses plaanis järgmisele tasandile, kus kõik toimub lihtsamalt? Kas sinus on soovi luua suuremat sisemist rahu pakkuv isiklik reaalsus ning vabaneda piiravatest blokeeringutest?

Kas see õhtu on sinu jaoks? Hoolimata sellest, kas oled varemalt teadlikult tegelenud piirangutest vabanemisega või mitte, võib sul sellest töötoast olla palju abi – reeglina on inimene valmis iga kord vabastama vaid mingi kihi (või mingid kihid), sest muutused ja uus olukord võivad uudsuse tõttu näida mitteturvalised.
Tunneta, kas osalemine tekitab sinu rinnaku piirkonnas pigem kerge või raske tunde. Kui tekkis kerge tunne – siis tasub osaleda. Kui tekkis raske tunne – jäta sel korral tulemata.

Juhendaja:  Kreet Rosin . Tema koduleht www.teadlikareng.com. Loe lisaks siit

Toimumisaeg ja koht : kolmapäeval, 08.juuli kell 18.00-19.30 , Pärnu Keskraamatukogu alumine   saal

Osalustasu: ettemaksuna 12 €  kuni 07.07   Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna all „08.07 + osaleja nimi. Hiljem ja kohapeal 15 €