Pärnusse tuleb oma teadmisi jagama 12. põlve šamaanitar ning naiste sakraalpraktikate meister Šakuntali Altaist.

Vanades kultuurides teati, et sügaval naiseüsas on peidus kõik elu saladused ja võimalused. Emakas on naise keha kõige püham tempel, see on ürgse naiseliku jõu keskpunkt ja allikas. Meie emakas on elav ja vibreeriv elusolend, kellel on oma mälu, oma teadvus ja oma tunded. Selles pühitsetud paigas asub naise suurim vägi – loomise vägi. Seal sünnib elu.

Tilk tilga haaval kogunevad ja kuhjuvad naise üsasse solvumised, pettumused, alandused ja haigetsaamised, mis ilmnevad pahatihti suguelundite haiguste või üldise masendusena. Naised, kellel on olnud palju suhteid, tunnevad suurt energeetilist hingetühjust ja pidevat energiapuudust. Enese teadmata toidavad nad oma elujõuga kõiki endisi meespartnereid. Mees ja vahekord ise võivad olla mälust juba pühitud, ikkagi kaob meie naiselik eluenergia seda teed. Isegi üksainuke armuöö jääb meilt jõudu röövima, ja nii ei jätku meil seda iseenda ja oma elu jaoks. Meil lihtsalt ei ole piisavalt energiat, et särada armastatud mehe jaoks, hoida pereõnne, võluda väärilist partnerit enda kõrvale, sünnitada lapsi ja pakatada tervisest. Et olla loomises…

Iga intiimvahekord mehega, kasvõi ühekordne, salvestub peentasandil meie emakasse ja jätab meisse energeetilise jälje seitsmeks aastaks. Just nimelt, see mõjutab meid veel seitse aastat!!! Isegi juhul, kui me partnerile kordagi ei mõtle, oleme meie, naised, kord juba nii loodud, et kõik haigused, tunded ja seisundid, mida mees läbi elab, võtame me armastavalt endasse – täiesti pahaaimamatult. See kõik mõjutab naise ja tema suhete emotsionaalset, vaimset ja hingelist tervist. Statistika järgi kannatab iga kolmas naine maailmas “naistehaiguste” käes. Kuidas selle taagaga elada? Või on meil võimalik midagi muuta?

Kohtumisõhtu toimub  juba sel esmaspäeva , 11. juulil kell 18.00-20.30  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ja on seekord ainult NAISTELE.

Osalustasu:  13 € kuni  08.07  (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , 11.07 + osaleja nimi),  alates 09.07.  ja kohapeal 15 €

 Shakuntalil on avatud mitmed ülivõimed, ta näeb inimeste aurasid, mõistab nende probleeme ning aitab leida lahendusi keerulistele olukordadele, ta on võimeline ravima käte, hääle ja hüpnoosi abil.Shakuntali

Shakuntali suudab lugeda inimeste saatust käte, silmade ja näojoonte järgi ning nägema nende ettemääratust.

Shakuntali elas India templis üle 5 aasta, kus kaunite õpetajate-preestritaride käest õppis ta kõrgeid naiste teadmisi, ayurveda ravimassaaži, suhete kunsti Universumi seaduste järgi ning sisuliselt sündis uuesti. Nüüd aitab ta oma teadmiste, oskuste ja võimetega inimesi.

Shakuntali on aidanud mitmeid kuulsusi Venemaal ja mujal, samuti on ta hoidnud ära paljude perede lagunemise, terveks teinud lapsi ning päästnud krahhist äriprojekte.

Loe  lisaks Shakuntalist  Tartu klubi eestvedaja Kristel Rõsssi toredat artikklit siit

 Võimalus tema erasenssideks Pärnus . Loe pikemalt siit ja registreeru ruth.tammeorg@gmail.com