Paastulaager Valgerannas 27-29. märts 2015

Kevad on ideaalne aeg teha midagi head iseendale – puhastada keha ning tegelda oma sisemiste võimaluste leidmise ja jõustamisega.
Paastumine on üks vanimaid ravivõtteid, mis tugevdab immuun-ja närvisüsteemi, võimaldab ennetada haigusi, saavutada füüsilist ja psüühilist tasakaalu. Paastumine takistab ka enneaegset vananemist. Põhjalik sisemine puhastumine uuendab rakke, parandab nende ainevahetust ning paljude organite ja kudede funktsioone.
Eriti võimskas kujuneb, kui paljud sarnaste soovidega inimesed saavad seda kehapuhastust teha ühtses energiaväljas ja selle teoga toetavad neid inimesi, kes üksinda ei suudaks ette võtta nii suurt eneseületust!
Sul on võimalus kinkida oma hingele, kehale ja meelele paastunädalavahetus Pärnu lähedal,Valgeranna toredas puhkekeskuses. Seda kohavälja kaunistab vahutav meri ja tema kohin. Hingele ja kehale annab jõudu võrratu männimets jne…
Kutsume Sind puhastuma läbi paastu ja jõustama koosolemise väega.
Teeme seda rõõmsalt ja loovalt, erinevate tegevuste ja tehnikate (energeetiline puhastus, võimlemine, liikumine, meditatsioon, naer, tants, saun jne.) kaudu.
Nädalavahetuse eesmärk on läbi armastuse suunata tähelepanu väliselt sisemisele ning puhastada oma keha erinevatel tasanditel.
Juhendaja: Kalju Paldis
Paastu nädalavahetusele on oodatud kõik, kes soovivad ühtses energiaväljas puhastada oma keha ja füüsisväljad mineviku info mõjutajatest.
Võimalik valida täispaast või puuviljapaast. Puuviljad ise kaasa!
Osalustasu: 89.- €.
Soodushind: 79 € eelmine kord osalejatele ja/ või kui tasuda ettemaks( 40 €) hiljemalt hiljemalt 12. märtsiks. Ülejäänud raha saab maksta kohapeal.
Osalemise soovi puhul saada e-kiri oma andmetega aadressil: kalju@energoman.ee või otsijad@gmail.com ning kanna tagastamatu ettemaks 40 € Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna all „paast“ hiljemalt 25. märtsiks. Ülejäänud summa võib maksta kohapeal.

Majutamine kahestes, mugavustega tubades – tule koos sõbraga!
Ootame Teid reedel, 27. märtsil alates kell 15.00.
Koosolemine algab kell 18.00. tutvustusringiga. Esimesel õhtul räägime paastust ja iseendast, joome taimeteed ning alustame tegevustega.
Kindlasti neil kolmel päeval palju tegevusi, mis aitavad enda keha ja vaimu puhastada, leida teadja inimeste abil nõuandeid oma maailma paremaks õppimiseks. Saame ka füüsiliste protseduuride abil kiirendada organismi puhastamist(erinevate massaži protseduuride kaasabil,venituste, tantsimiste ja muude keha energiate vabastamist aitavate protseduuridega)
Täpsema info – nii päevakava kui ka vajalikkude asjade nimekirja ja täpse toimumiskoha saadame eelregistreerijatele meilile.