PAASTULAAGER

16.03.-18.03. 2018 a.  PAASTULAAGER  PÄRNUMAAL VALGERANNAS  KOOS KALJU PALDISEGA

Kevadel on ideaalne aeg teha head iseendale- puhastada keha ning tegeleda oma sisemiste võimaluste leidmise ja jõustamisega..

Paastumine on üks vanimaid ravivõtteid, mis tugevdab immuun-ja närvisüsteemi, võimaldab ennetada haigusi, saavutada füüsilist ja psüühilist tasakaalu. Paastumine takistab ka enneaegset vananemist. Põhjalik sisemine puhastumine uuendab rakke, parandab nende ainevahetust ning paljude organite ja kudede funktsioone.

Eriti võimskas kujuneb, kui paljud sarnaste soovidega inimesed saavad seda kehapuhastust teha ühtses energiaväljas ja selle teoga toetavad  neid inimesi, kes üksinda ei suudaks ette võtta nii suurt eneseületust!

Sul on võimalus kinkida oma hingele, kehale ja meelele paastunädalavahetus Pärnu lähedal,Valgeranna toredas puhkekeskuses. Seda kohavälja kaunistab vahutav meri ja tema kohin. Hingele ja kehale annab jõudu võrratu männimets .

Kutsume Sind puhastuma läbi paastu ja jõustama koosolemise väega.

Teeme seda rõõmsalt ja loovalt, erinevate tegevuste ja tehnikate (energeetiline puhastus, võimlemine, liikumine, tants, saun jne.) kaudu.

Nädalavahetuse eesmärk on läbi armastuse suunata tähelepanu väliselt sisemisele ning puhastada oma keha erinevatel tasanditel.

Juhendaja: Kalju Paldis.

Paastu nädalavahetusele on oodatud kõik, kes soovivad ühtses energiaväljas puhastada oma keha ja füüsisväljad mineviku info mõjutajatest.

Võimalik valida täispaast või puuviljapaast. Puuviljad ise kaasa!

Osalustasu: 150.– €.
Soodushind: 140 €  kui tasuda tagastamatu  ettemaks ( 70 €) hiljemalt hiljemalt 12.03  Ülejäänud raha saab maksta kohapeal.

Osalemise soovi puhul saada e-kiri oma andmetega aadressil: kalju@energoman.ee või otsijad@gmail.com ning kanna tagastamatu ettemaks 70 € Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna all „paast“ hiljemalt  12. märts. Ülejäänud summa võib maksta kohapeal.

Majutamine kahestes, mugavustega tubades – tule koos sõbraga!

Täpsed juhised kuidas tulla ja mis kaasa võtta jne.  saadetakse registreerijatele meilile.