Oma unistuste elamine külluses

Enesetäiendajate Klubil on  külas maailmarändur Crystal Ra Laksmi, kes on viimased kuusteist aastat rahvusvaheliselt  tegelenud vaimsete praktikatega. Tema sulest on ilmunud mitmeid e-raamatuid, mis on pakkunud inspiratsiooni paljudele. Crystal Ra jagab erinevates riikides omandatud teadmiseid ja õpetab elama kerget, voolavat, rõõmsat  ja külluslikku elu .crystalwhitepuntasmileyoung

Interaktiivsel kohtumisõhtul  Pärnus jagab Crystal Ra oma rahvusvahelisi  kogemusi , illustreerides neid  videode, piltide ja sõnumitega.

Crystal Ra on välja töötanud  külluse bloki testi, mida ta selle sündmuse ajal sooviks esitleda ja ka osalejate peal interaktiivselt järele proovida ning näidata, mis on need põhjused , miks me ei saa küllust luua ja vastu võtta.

Crystal Ra sündmuseid iseloomustab alati põnevus, seiklusrohkus , uudne ning innovatiivne lähenemine . Ja kõik see  inspireerib  oma elu muutmisel konkreetseid samme tegema.

Iga osaleja, kes jätab oma emaili sündmuselt lahkudes ka Crystal Rale, saab temalt

kingituseks ka ühe tema e-raamatu.

Õhtu osalustasu: 12 € ettemaksuna (Enesetäiendajate Selts a/a EE951010220095828012   märksõna: 4.juuli + osaleja nimi), kohapeal 15 €

Toimumisaeg: Esmaspäev,  04.07. kell 18.00-20.00

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3

Lisainfo: www.crystalralaksmi.com/eesti . Võimalus registreerida eravastuvõttudeks Pärnus.