Õhtu piiravatest uskumustest ja alateadlikest emotsioonidest

Hea kaasteeline!KREET ROSIN

Meil on rõõm võõrustada juba reedel, 4. oktoobril kl 18.30 Pärnu Keskraamatukogu ülemises  saalis , klubiliste üht lemmiklektoritest – tulevikuterapeuti ja reikimeistrit KREET ROSINAT, keda võiks nimetada Mai-Agathe Väljataga mantlipärijaks. Teatavasti on nad üheskoos juba mitmeid raamatuid („Iga tunne loob sind ennast“, „Teejuht tööks iseendaga“) välja andnud.

Seekord teeb Kreet oma rahulikul, kuid müstiliselt mõjusal ja isegi teraapilisel moel juttu piiravatest uskumustest ja alateadlikest emotsioonidest, mida võiks pidada suisa isiksuse alusmüüriks. Sest Sinu elu on Sinu uskumuste peegeldus!

Uskumused määravad selle, kas pead ennast väärtuslikuks või väärtusetuks, ohvriks või enesekehtestajaks, sõltuvaks või sõltumatuks, edukaks või kaotajaks, õnnelikuks või õnnetuks, terveks või haiglaseks.

Eriti laastava mõjuga võivad olla just alateadlikud uskumused, sest teatavasti uitab meie meel 95% ajast ringi ning siis ruulibki alateadvus. No kui ikka kusagil sügavas hingesopis pesistseb uskumus, et sinu suguvõsa naised (või mehed) ongi üksildusele (või vaesusele) määratud, ega siis naljalt suhteid (või küllust) ligi ei tõmba küll!

Uskumused võivad olla lausa hukutavad, kui sinus on juurdunud alateadlik veendumus, et sindki ohustab vähktõbi või mõni muu raske haigus, mis on sinu eelkäijatele saatuslikuks saanud…

Ega uskumustest ja takistavatest emotsioonidest  polekski ju mõtet juttu teha, kui neid ei saaks muuta.  Kohapeal praktilised harjutused, meditasioonid, visualiseerimised.

Eesmärgiks  vabastada  piirangud, mis takistavad vastu võtmast seda, mida pakub elu: teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust. Kui energia pääseb vabalt voolama, mõjutab see  positiivselt sinu tervist, välimust, seksuaalsust ja võimet tunda rõõmu.

Osalustasu: 10 eurot ettemaksuna  (MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele  10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 4.okt.)  või 12 eurot  kohapeal

Kreet Rosin

on reikimeister (õpetajad Linde Toompuu ja Jaan Jääts), TFT ehk koputamise-tehnika terapeut (õpetaja Kevin Laye Inglismaalt) ja tulevikuteraapia terapeut (õpetaja Anne Jirsch Inglismaalt). Ta on lõpetanud Holistilise Teraapia Instituudi ning juhendab erinevaid vaimse enesearengu kursusi.

Kuula raadiosaadet: http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-hallo-kosmos-kreet-rosin

PS Loe lugu: http://ajakirinaised.ee/erilised_elud/2C24/

Vaata saadet „Teekond iseendani: http://www.tv3play.ee/play/282053/?auto