Õhtu metameditsiinist

Hea klubiline!

 Kas oled kuulnud midagi metameditsiinist? Metameditsiini peamine tees ütleb, et haiguse tekkele eelneb peaaegu alati märkimisväärne emotsionaalne üleelamine, valus kogemus või šokk. Haiguse vastu võitlemine on omakorda stressirohke tegevus, mille käigus jääme pahatihti veelgi haigemaks… Kuidas saada ja jääda terveks, vaatamata üleelamistele?

 Teisipäeval, 15. Oktoobril  kl 18.00  on Pärnu Keskraamatukogus meie külaliseks metameditsiini tervisenõustaja ja meisterkoolitaja KAIA-KAIRE HUNT, kes on õppinud nii klassikalist kui ka Tiibeti meditsiini ja refleksoloogiat. Kes on juhtunud lugema Kaia-Kaire raamatut “Minu Nepaal”, teab teda kui sooja ja südamlikku noort naist, kes abistas Nepaalis vaeslapsi. 

 “Ma teadsin, et kusagil meie sees on paik, kus püsiv rahu ja õnnetunne ei sõltu millestki peale meie endi. Mina leidsin selle Nepaalist, kohtudes oluliste õpetajate ja inimestega, nautides hommikuti ilusat vaadet Himaalajale ning töötades vabatahtlikuna kohalikus lastekodus. Avastasin jooga, ajurveeda, tiibeti meditsiini ja põneva ringide teooria. Kui nüüd keegi küsiks minult, mida ma teeksin teisiti, kui mul oleks elada jäänud üksainus aasta, siis ei muudaks ma midagi.” (“Minu Nepaal”, Petrone Print, 2009)

 KAIA-KAIRE KOGEMUS

Kaia-Kaire esimene kokkupuude alternatiivmeditsiiniga oli ligi 10 aasta eest, kui teda hakkasid vaevama seljavalud ning vasak jalg ei kuulanud enam sõna. Arst kirjutas üha kangemaid valuvaigisteid ning neuroloog teatas, et noor naine peab viivitamatult minema operatsioonile, sest muidu ootab teda ratastool.
“Nutsin, aga sisimas teadsin, et operatsioon pole lahendus. Õnneks sain sõbralt ühe spordiarsti kontakti, kes tegeles ka kiropraktika ja nõelraviga. Juba paari seansiga minu tervis paranes, kuid pärast 10 seanssi olid seljavalud täiesti kadunud. Hiljem olen teinud läbi isegi raskeid mägimatku,” rääkis Kaia-Kaire raadiosaates “Hallo, kosmos”.

Kuula lisaks: http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-hallo-kosmos-kaia-kaire-hunt

 PS Kaia-Kaire Hunt on ka portaali www.alkeemia.ee peatoimetaja.

 Klubiõhtu osalustasu: 10 € ( võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,

Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 15.10  + üritusele tulija nimi”.

Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.