Neljapäeval, 24.oktoobril külas Kanada sensitiiv ja tervendaja Mada Eliza Dalian

Esmakordselt Euroopas, Eestis ja ka  meie  Pärnus – Kanada rahvusvaheliselt tunnustatud tervendaja ja kaasaegne müstik Mada Dalian.

Mada on olnud  aastaid pühendunud otsija ja on seeläbi jôudnud valgustumiseni. Just tema enda  läbitud teekond annab tema ôpetusele ja teadmistele erilise sügavuse ja autentsuse.
On öeldud, et tuhande valgustunud olendi hulgast on ainult üks vôimeline juhatama teistele teed välja nende isiklikest konplekssetest illusioonidest. Mada Eliza Dalian on selline haruldane olend.
Mada suutis juba lapsena lugeda teiste inimeste môtteid ja tundeid. See eriline vöime aitas tal katseteda oma tervenemis- ehk teadlikustamisemeetodit –  Dalian Method.  See meetod seob omavahel unikaalselt kokku keha, hingamise, tunded, môttemustrid ja teadvuse ning aitab kiiresti vabaneda alateadvusesse kogunenud allasurutud tunnetest ja môttemustritest. Meetod on kättesaadav kôigile ja seda saab praktiseerida kodus omal käel, ajapikku kindlasti ka juhendaja käe all.

Eesti keeles on ilmunud Mada Eliza Daliani raamat “Ime otsingul: tervenemisteekond teadlikkuseni”

Huvi korral tutvuge  ka tema kodulehega https://www.madadalian.com/   ja  lugege Doris Kareva  intervjuud  Mada Dalianiga  :  Mada vastab  ja tulge kohtuma!

Toimumisaeg:  neljapäev, 24.10.2019   kell 18:00
Toimumiskoht: Pärnu  Keskraamatukogu, Akadeemia 3, ülemine saal
Osaluspanus:  15 €  kohapeal või ettemaksuna   ( Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 24.10 + nimi)

NB! 26-27 okt. toimub Laulasmaa Spas tema seminar. Täpsem info kohtumisõhtul.