Naiste maagilise veetluse õhtukursus

Esmaspäeval, 17. septembril kl 18 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis naiste maagilise veetluse õhtukursus 2. aste, juhendab Teresa Mängel

“Kallid naised, te väärite parimat! Olete oodatud meelde tuletama ja harjutama seda, mis naiseks sündimise õigusega kuulub meile.”     Teresa Mängel 

Kuidas on läbi ajaloo saavutanud edu maailmakuulsad naised , nagu Kleoptra, Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot, Stefi Graff,  Madonna jpt? Mil moel saavutasid nad oma mõjuvõimu?
Jätkame tööd võimsate naisenergiatega, mis pärinevad iidsete kultuuride esindajate – druiidide, egiptlaste ja hüperborealaste – tarkuste varasalvest (6 energiat, 3 meditatsiooni). 

Sellel õhtul töötame peamiselt kahe kanaliga.

  • „Naiste maagilise veetluse meister” – annab võimaluse laiemalt, sügavamalt ja põhjalikumalt töötada esimesel astmel omandatud kuue kanali energiatega (veetlevus, graatsilisus ja kaunis figuur, vananemise pidurdamine, edu ja küllus jpm).  Vt lisaks: 1. astme kursus
  • Teine kanal – „Neitsi Maarja kaitseloor” on taastav ja negatiivsust blokeeriv energia, ühtlasi loob see ka harmooniat. Päevasel ajal see energia toetab, öösel taastab.

See on laialdaselt kasutatav kanal, mille abil on võimalik luua kaitset mistahes valdkonnas. Põhiülesanne on taastada mees- ja naisenergia, mis võimaldab olla vastassugupoolele nähtav ning edukalt suhelda. Ühtlasi õnnestub parandada ka olemasolevaid suhteid. Töötades selle kanaliga saab:

  • puhastada ja laadida kodu;
  • puhastada toitu ja vett;
  • puhastada riideid;
  • laadida ja puhastada voodit, kus magad jne..

Suhete-vallas saab:

  • luua julgemalt uusi suhteid, olla nähtav vastassugupoolele;
  • parandada olemasolevaid suhteid;
  • muuta suhted nauditavamaks;
  • muuta elu voolavamaks, lihtsamaks jne.

​Jumalanna Lada, Laksmi või Lagu (erinevates maades kannab ta erinevat nime) omadus on voolavus, sujumine. See ongi jumalanna omadus – korraldada elu nõnda, et kõik sujuks takistusteta ja suurte pingutusteta. Me oleme naised ja kasutame seda, mis sünniõigusega meile kuulub!

Kursuse juhendaja, keskuse Taevas ja Maa eestvedaja Teresa Mängel on käinud meie klubis rääkimas ka energiavampiirlusest ning teispoolsusega suhtlemisest. Ta ütleb, et tema lemmikteemadeks ongi iidsed kultuurid ja maailma usundid. Oodatud on ka need, kes 1. astme kursusel ei osalenud.

Kursuse tavahind Tallinnas on 35 €, meie klubilistele sõbrapakkumine! 
Osalustasu: 12 € ettemaksuna ( Enesetäiendajate Selts  arvele  EE951010220095828012  selgitusse: 17.september + osaleja nimi), kohapeal 15 € 

UUDIS! Soovijatel on võimalik loengupäeval, s.o 17. septembril minna selgeltnägija Teresa Mängeli isiklikule vastuvõtule (kui soovid tõsta eneseusku, üle saada traumadest ja ebakindlusest, vähendada oma elus hirme, stressi ja haigusi, saada selgust oma probleemide põhjustest jmt).
Teresa tel: + 372 55903155, teresa@maajataevas.ee

Vt täpsemalt: Teresa vastuvõtud

NB! Teresa annab teada, et sel sügisel alustab ta ka Pärnus  intuitiivtunnetuse ja energiateraapia süvakursustega.  Soovijad saavad diplomi Moskva Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.

Vt lähemaltsüvakursused

​Kuula usutlust Teresaga: “Hallo, kosmos”