Naiste kursus

Taroloog, Maag ja Tervendaja Svetlana Gusljakova ( Ukraina) uuesti  Pärnus

Vähesed naised on tõeliselt teadlikud iseenda  olemusest ja võimetest ning  suudavad oma  potentsiaali väekalt ära kasutada. Tänapäeva reaalsuses on  paljud naised õnnetud,  paljud on üksi või elavad ebaõnnestunud suhetes.

Meie vanavanaemad omasid teadmisi naiseliku olemuse kohta ( kuidas säilitada oma ilu, luua atmosfääri  heaolu, õnne ja armastust perekonnas),  samuti  osati  läbiviia maagilisi rituaale. Oskused pärandati põlvest põlve. Enamik neist teadmistest on kahjuks kadunud. Sellepärast on  tänapäeval nii palju lahutusi, hävitatud elusid, vigastatud naiste saatuseid.

Seminar ” „Tõelise naise maagia „  aitab sul leida ennast ja oma õnne, et meelitada korralik partner  oma elu, et luua jõukas armastav perekond, luua harmooniline suhe oma lastega ja partneritega.  Samuti õpid:

 • Kuidas avastada jumalanna enda sees;
  • Kuidas juhtida meest pere ja suhete kasuks?
 • Milline on tõeline naine? Mida ta peab teadma ja unustama? Miks ei ole kõik senised tavad kaasajal töötavad? Mida peaks kasutama ja mida ei tohiks isegi kaaluda?
  Seminaril saate teada ka  :
  • kuidas juhtida  seksuaalset energiat , nii et partner tahab ja mõtleb ainult teist;
  • mida inimene otsib, kui ta läheb teise naise juurde;
  • Kuidas päästa liitu võistleja korral.
 • Neid ja palju teisi iidseid teadmisi antakse naistele sellel seminaril.

Svetlana Gusljakova (Skadi) on maag,  taroloog, runoloog ja feng-shui meister.  Svetlana on Ukrainas ja mujalgi tuntud spetsialist ravitsemise ja saatusega töötamise alal. Personaalse õnnestumiskoodi väljaarvestamiseks, aga ka erinevate maagiliste talismanide loomiseks sõidavad mõned inimesed maha rohkem kui 3000 kilomeetrit, et teha omaenda ja lähedaste elu meeldivamaks, mugavamaks, rahulikumaks.
Sajad naised, kes on läbinud Svetlana juhtimisel kursuse „Tõelise naise maagia”, on olnud suutelised jõudma õnneni, aasta jooksul mehele minema, ja seda sõbrannade kadeduse ja vanemate manitsuste kiuste. „Teie saatust loote ainult teie ise. Ja kui teie saatus viib teid mujale, kui te ise sooviksite, siis on kohe vaja muuta kurssi, oma elu suunda,” kinnitab Svetlana. See võib muuta sinu saatust!

Seminar  toimub laupäeval, 16.02 Pärnu kesklinnas 10.00 -14.00 ja 15.00-19.00.

Maksumus 100 €. Tasumine kohapeal. Registreerimine ja täpne info toimumiskoha kohta ning selle kohta, mida kaasa võtta otsijad@gmail.com või 5295717

Neil päevadel ( 15-17.veebruar)  võimalus ka tema eravastuvõtuks Pärnus.  Vastuvõtt 50 minutit ja maksumus 50 eurot .  Infot eravastuvõttude ja seminari kohta  5295717 Malle

NB! Kursuse läbinutele toimub jätkukoolitus  R.15.02 kell 17.00-21.00 . Maksumus 50 €. Palun registreeruda.