Naiselikkus ja tantra

Loeng/praktiline töötuba ainult naistele: Naiselikkus ja tantra

TANTRAST JA NAISELIKKUSEST:

Naine, tantras Shakti, on kui loodusnähtus. Kas te olete kunagi näinud, et looduses oleks vaid imeliselt kaunis päikesepaisteline ilm? Ei, loodus ehk kogu meid ümbritsev naiselik energia pakub meile kogu värvi- ja emotsioonigammat. Selleks, et looduses oleks tasakaal, tuleb meil teda aktsepteerida kogu oma ilus ja väes – lisaks päikesepaistele ning sinisele taevale on vahepeal kõu ja maavärinad, äike ning tormid! See on ürgne loodus – ja see on naine – see oled Sina kogu oma terviklikkuses! Just seda õpetab ka tantra – võtma maailma just täpselt nii nagu see on – nii heade kui halbade külgedega. Tantras on naine jumalanna – värav kosmilisse kõiksusesse, aga vaid siis, kui naine julgeb tõeliselt avaneda. Elada täiel rinnal!

Armas naine, kas sa suudad end armastada kogu oma terviklikkuses – nii oma heledate kui tumedate külgedega? Armas naine, kas sa oled ühenduses oma ürgse võimsa seksuaalsusega? Me naistena oleme tihtipeale ühiskondlike väärtushinnangute ning tabude lõksus – aeg on julgeda saada iseendaks!

MIDA ME TEEME?

Selles töötoas, mis on mõeldud vaid naistele, kombineerime loengu naiselikkuse kogemisega – liikuva meditatsiooni, hääle, jooga ja meeltega. Kaovad piirid, kaovad tabud – meie oleme jumalannad.

KUIDAS ETTE VALMISTADA? Selga mugavad riided, millega võib ka põrandale visata.  Ole valmis olema paljajalu või sokkides.

ILUNURGAKE: Kui sinu naiselikkus peidab endast ka ilumeelt, ehtimist ning eputamist, siis oled oodatud uudistama Bali käsitöö ehteid Raamatukogu rippsaalis.

Enne töötuba kell 16:00-17:30 ja pärast töötuba 20:00-21:00

Töötoa läbiviija MARIKA TAMM:

Võin öelda, et tantra filosoofia, õpetused ning praktika õpetasid mind leidma enda seest vabaduse, lihtsad tõed ning väe – seda nii vaimselt kui füüsiliselt. Saades endaga paremini tuttavaks, julgedes vaadata tumedatesse kohtadesse enda sees – saabub harmoonia ja armastus selle ürgse naise vastu, kes elab meis kõigis.

Olen õppinud tantra õpetajaks mitmel pool maailmas erinevatel kursustel ning soovin inspireerida naisi enda ümber avanema ja olema ja tunnetama. Õpetan tantrat Eestis nii meestele kui ka naistele ning olen töötanud pikemaajaliselt naistega ka Balil ja Peruus.

Rohkem infot:

www.tantra.ee

Artikkel tantrast ja Marikast: Psühholoogia Sinule September 2012

Hallo Kosmose saade: http://heli.er.ee/helid/1141482.mp3

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3

Toimumisaeg: Esmaspäev, 24. September kell 18.00-20.00

Osalusrõõm: 10 kohapeal.  Soodushind  8 ettetasumisel kuni 21.september Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 24.09. + osaleja nimi