Muutused maailmas aastal 2012

2012 on aasta, millest on palju räägitud, mida on palju kardetud ja mille üle on palju spekuleeritud. Aastat  seostatakse millegi väga pöördelisega – teadvuse muutusega, suurte katastroofidega, maa magnetismi kaotusega  jne.
Kas elada oma tavapärast elu edasi ja mõelda, et minust ei sõltu nagunii mitte midagi, sest olen ju kõigest Inimene, kes suure Looduse vastu ei saa?  Või on siiski viimane aeg veel midagi muuta, ümber mõelda, korda saata?
Mida soovitab teha selgeltnägija, regressiooniterapeut Mai-Agate Väljataga, kes on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootatavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm.

Toimumiskoht: Pärnu, hotell „ Strand“ ( Tammsaare 35) saal „ Jurmala“

Toimumiseaeg: Teisipäev, 10. aprill  2012 a. kell 18.30- 20.30

Osalustasu: 10 EURi võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 10 aprill + üritusele tulija nimi”.  Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

Osalemiseks palume registreeruda aadressil: otsijad@gmail.com , kuid ootame ka spontaanseid tulijaid.

Kohapeal võimalus osta soodushinnaga  Mai-Agate Väljataga meditatsiooni plaati “Sinu kõrgem Mina näitab sinule” (11 €)

Viimasel ajal on paljudel tekkinud hulgaliselt küsimusi seoses 2012.aasta talvisel pööripäeval toimuvate võimalike muutustega. Kuna need on väga olulised teemad kõigi jaoks, siis vastab Mai-Agate Väljataga 10 .aprilli seminaril nt. järgmistele küsimustele:
– Mis toimub 2012.aasta talvisel pööripäeval?
– Kuidas end saabuvateks muudatusteks ette valmistada?
– Mis on kõige olulisem, millele sel perioodil tähelepanu pöörata?
– Miks on vaja oma sagedust tõsta?
– Miks on oluline oma tundeid tähele panna?
– Kuidas mõjutab toimuv lapsi ja kuidas neid aidata? Jne.

Loengu ajal ja eelnevalt võimalik esitada kirjalikult  küsimusi.