Müüdid, millest hoiduda, et elada tervena ja kaua

Laupäeval, 20. veebruaril kl 12.00 esmakordselt Pärnus
Virgo Mihkelsoo loeng “Müüdid, millest hoiduda, et elada tervena ja kaua”1453371969

Teadlasest mahetalunik VIRGO MIHKELSOO kummutab järgmised müüdid: 

– Kui vere kolesterooli- või glükoosisisaldus hakkab ületama ülemist piirnormi ja vererõhk tõuseb, tuleb kohe hakata tarvitama ravimeid.
– Depressiooni tekkimisel tuleb eelkõige tarvitada ravimeid, unetuse puhul unerohtu…, tursete puhul (eriti jalgades) juua vähem vett ja tarvitada organismist vett väljutavaid tablette.
– Kõhred liigestes (eelkõige põlvedes, selgroos) ei taastu kunagi.
– Toiduallergia või gluteenitalumatuse ainuke ravivahend on loobumine neid esile kutsuvatest produktidest.
– Diabeedist pole võimalik vabaneda looduslike vahendite abil. 

​Virgo Mihkelsoo on paarkümmend aastat koos abikaasa Ljudmillaga pühendunud tatra (mis aitab ohjeldada isegi vähki) kasvatamisele ja mesindusele. Abielupaari sulest ilmunud  „Isetervendaja käsiraamat” on saanud lugejate hulgas tõeliseks hitiks. Just mure abikaasa tervise pärast sai otsustavaks, miks teadusemees Virgo otsustas omal ajal kolida vanaisa tallu. Kui naise tervis üles ütles, kinnitasid arstid, et tal on jäänud elada vaid paar päeva.  Siis tuligi lisaks meditsiinile appi võtta loodusravi: ravimtaimed, mesilasemapiim, kreeka pähklid, punane kalamari jpm.

​Virgo Mihkelsoo küüditati koos vanematega Siberisse. Peterburi tehnikaülikooli lõpetas ta elektrofüüsikuna ja sai sel alal ka tehnikakandidaadi kraadi. Muu hulgas on ta töötanud lasertehnika peakonstruktorina Eesti Teaduste Akadeemia juures ja olnud Tartu Ülikooli laserbioloogia ja -meditsiini labori juhataja. Alates 1993. aastast peab ta koos kaasaga vanaisa talu sünnikohas Valgamaal, kus on pühendunud tervendamisele tatra- ja meesaaduste abil.

Abikaasa Ljudmilla on sündinud Usbekistanis ja lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogina. Tema vanaema aga oli kogenud ravitseja, kes valmistas ravimtaimedest rohtusid.

​NB! Avatud on ka Viira talu ja RemedyWay tervisetoodete väike müügilett, kust leiab erilisi meesegusid, toortatart, loodusmaiuseid ja suupisteid toortatrast ning ka raamatuid.
Toimumiskoht : Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Pärnu; Akadeemia 3

Toimumisaeg: laupäev, 20. veebruar 2016a. kell 12.00-14.00.

Osalustasu : 10 € ettemaksuna (a/a EE951010220095828012, Enesetäiendajate Selts selgituseks:  20. veebr + osavõtja nimi) või 12 € kohapeal sularahas.
Vt lisaks: lugu Virgo Mihkelsoost:   Virgo 
Koduleht:  http://www.remedyway.ee