Mis on karma?

Mis on karma? Sellele küsimusele võib saada mitmesuguseid vastuseid. Teadjamad vastavad: see on põhjuse ja tagajärje seadus, mida külvad, seda lõikad.

Mida see tähendab? Ilmselt on meile kõigile selge, et kui külvad ohakaid, siis ka lõikad ohakaid; kui külvad roose, lõikad roose; kui külvad tuult, siis lõikadki tuult. Seega, külvates kapsaseemet, ei tasu meil oodata karikakart, nõgese- seemet külvates ei tasu meil unistada, et sellest võrsuks suur ja võimas tamm. Sedamoodi arutledes tundub kõik olevat üsna selge ja enesestmõistetav.

Karma ei ole fatalistlik ega ettemääratud. Karma tähendab  võimet luua ja muutuda. Loov on karma seetõttu, et me võime ise otsustada, kuidas ja miks tegutseda. Me võime muutuda. Tulevik on meie endi kätes. Et kõik on kaduv, voolav ja vastastikku seotud, muudavad meie teod ja mõtted paratamatult tulevikku.  Väljavõte  Maare Kivivare raamatust  „Karma – müüt või tegelikkus?

Mida räägib karma kohta tuntud teadmanaine ja selgeltnägija Mai Agate Väljataga? Kuulame õpetussõnu ja teeme koos ka mõned praktilised harjutused või meditatsioonid.

Toimumiskoht:  Pärnu;  hotell „ Strand“,  Tammsaare 35

Toimumisaeg: Teisipäev , 13. oktoober kell 18.00-20.00

Osalusrõõm : 10 €

Kohapeal müügil soodushinnaga  tema CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)