Mis kingitus see SITT on?

Seda muutuste õhtut viivad läbi Access Consciousness BF Anne-Ly Viirpalu ja Access Consciousness BYCF Kaidi Karilaid.
Õhtuklassis osalemiseks eeltingimusi ei ole.

Registreeru osalema siit: http://www.accessconsciousness.com/class_details.asp?cid=76795

Kui palju sinal oled otsustanud, mis on: ILUS-KOLE, HEA-HALB, EBAMEELDIV-MEELDIV, PAKS-PEENIKE, KORTSUS-SILE, ÄGE-NÕME, VÄIKE-SUUR. KIIRE-AEGLANE, VANA-NOOR jne?

Kui palju sa teed õigeks sinu reeglite järgi, mis on sulle hea? Ja kõik, mis jääb väljaspoole sinu valitud HEAD, on VALE?
Kui palju otsuseid oled sa teinud, arvates et see kaitseb sind ebameeldiva eest? Kuid see ebameeldiv (mida sa oled otustanud, et on sinu jaoks ebameeldiv) ikka ja jälle ilmub su ellu.
Kui palju otsuseid oled sa teinud iseenda suhtes, mis sinu juures kõik vale on? Või, mis kõik on vale ja sitt sinu kaaslase, sinu vanemate, sinu sõprade, riigi, ilma, auto, tänaval inimeste, laste kasvatamise, arstide, poliitika, jne juures?
Kas oled märganud, et kõik see ilmubki sinu maailmas? Kas oled märganud, et on keegi kelle maailmas ilmuvad hoopis teised sündmused ja inimesed? Oled sa mõelnud, et kuidas see saab nii olla? Elame ju ühes maailmas, ühed reeglid, arusaamad ja uskumused?
Või on siiski meil kõigil erinevad maailmad ja me oleme ise peaosatäitjad selles? Oled oma elu Maestro, oled oma elu Dirigent?…
Sina dikteerid, mis järgmiseks juhtub , sina valid järgmise sündmuse, järgmise sammu, kuhu sa otsustad ja valid järgmiseks minna, mida teha, kellega olla, kuidas olla,..

Lihtsalt loll oletus minu poolt praegu, aga kui..juhul kui, mitte midagi pole tõelist siin maailmas…üksi lugu, ükski reegel, tõekspidamised, uskumused, hea ja halb…
kui sa ainult korraks küsid endalt: Mida ma valiksin kohe praegu, kui mitte midagi siin maailmas tõelist ei oleks? Mida sa valiksid kohe iseenda jaoks täielikus kerguses?

Mis siis, kui sitt pole sitt, vaid kõrgkvaliteetne väetis?
Mis siis, kui sitt olukord (mida sa oled otsustanud, et sitt olukord on) on hoopis sinu teadlikus sellest, et midagi enamat on võimalik?
Mis siis, kui ……

Milline oleks sinu elu kui sa oleksid lubamises kõige osas, mis siin maailmas eksisteerib ja samal ajal looksid kergusega oma elu, mis on täis naeru, hoolivust, rõõmu, hiilgust?

Mis siis, kui sa oleksid täielikus lubamises kõige ja kõigi osas siin planeedil, siis tuleks su ellu kõik see, mida sa seni oled otsustanud, et tuleb ainult hea õnne korral?

Osalemistasu: 25 Eur