Miks me siia maapeale sündisime? Mis on meie ülesanne?

Varem või hiljem küsib igaüks endalt, mis on minu elu ülesanne? Kas on see elutingimuste parandamise nimel töörügamine, perekonna eest hoolitsemine, umbes 75-80a vanuselt suremine ja siis igaveseks olematusse kadumine? Või on see nõnda, et elul pole muud eesmärki: kui elada, saada lapsi, olla õnnelik ja surra?Mai Agate Väljataga

Mis on teie elueesmärk, mida soovite siin elus saavutada ? Mis on teie arvates siin planeedil  vaja korda saata? Miks me siia maapeale sündisime?

Otsime vastuseid  koos Mai Agate Väljatagaga. Lisaks praktilised harjutused/ meditatsioon.

 Toimumiskoht: Hotell „ Strand“ . Pärnu, Tammsaare 35 „ Jurmala“ saal. ( Palun jätta     üleriided alla garderoobi)

Toimumisaeg: Teisipäev, 11. veebruar 2014.  kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10 €  kohapeal või  SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 11.veebr.  + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

NB! Kohapeal võimalus osta Mai Väljataga meditatsiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €) ja CD “Teejuht tööks iseendaga”( 15 €)

Mai  Agate Väljataga

Tuntud alternatiivravitsejast teadjanaisel, regressiooniterapeudil ja vaimu-teemadel kõnelejal
Mai-Agate Väljatagal on võime vastu võtta infot kõiksusest ning viimased paarkümmend aastat on ta tegelnud inimeste aitamise ja tervendamisega. Mai – Agate  teadmistest  on kirjutanud mitmeid raamatuid ja väljaandnud CD  plaate meditatsioonidega. Tema  esimesest menuraamatust “Loomise õpetus” jõudis lugejateni juba kolmas trükk,  teine raamat “Sinu igavene elu. Reisid minevikku ja tulevikku” on ka väga populaarne. Kreet Rosinaga kahasesse kirjutatud raamatud  figureerivad raamatumüügi edetabelites Top 10 hulgas.