MIKS INIMESED PÕEVAD HAIGUSI?

Haiguste põhjuseid on palju ja erinevatel tasemetel. Põhiline on see,et reeglina õnnelikud inimesed ei põe haigusi. Mis on õnn? Kuidas olla õnnelik?

Oleme õnnelikud,kui tunneme enese sees rahu ja harmooniat.See toimub,kui meie mõtted ja tunded on ühised.  Kuidas saada aga teada,mida me tegelikult tunneme?

Selles aitab meid meie keha,kus asub meie sisemine laps,kes ei oska rääkida,aga oskab hästi tunda ja proovib meile teada anda,mille üle ta muret tunneb.

Kuidas aru saada kehakeelest, kuidas esitada küsimusi iseendale – seda me lahendame sellel praktilisel õhtul. Lisaks konkreetsed näited,  pluss võimalused,kuidas neid lahendada.

 

KES ON ROMAN GOLDRIN?

Ta on meedik, õpetaja, kinesioloog,  filosoof, organismi seisundi ja emotsioonide seoste patenteeritud metoodika autor). Roman Goldrin endast: Hakkasin inimesi aitama juba 1982 aastal. Praktiseerin järgmistes valdkondades:

Klassikaline ja spordimassaz.

NLP alused (neurolingvistiline programmeerimine):

Manuaalne teraapia.

Vistseraalne manuaalne teraapia (töö siseorganitega).

Rakenduslik kinesioloogia.

Homöopaatia, hiina meditsiini, osteopaatia ja psüühokinesioloogia alused.

Energo- ja infoteraapia.

Transpersonaalne psühholoogia.

Holotroopne hingamine.

Kehale orienteeruv teraapia.

Praegu õpin tanatoteraapiat.  Alates 2002 aastast viin läbi õppusi massažikoolides- ja keskustes, spetsialistidele ja kõikidele, kes on huvitatud tervise, õnne ja saavutuste vastastikustest seostest tunnete, emotsioonide, enda realiseerimise ja inimestevaheliste suhetega.

Lihaste testimise, väliste sündmuste ja unenägude analüüsimise kaudu aitan paika panna tervisehäirete, inimestevaheliste suhete ja elus tehtud isiklike valikute vastastikuse seose. Keha vastuste kaudu valitakse sobiv toitumine, sobivad füüsilised harjutused, hingamistüübid, sobiv elukoht ning enda realiseerimine. Sügava kehalise lõõgastuse kaudu taastatakse hinge ja keha, alateadvuse ja teadvuse terviklikkus. Vajadusel viiakse läbi töö siseorganite, selgroolülide ja liigestega. Seansi käigus tekib sünkroonsus Universumi Makrokosmose ja Inimese Mikrokosmose vahel, mis lubab olla  imeliste tervenemiste, paranemise ning elu ja saatuse muutmise tunnistaja.

Minu poole pöörduvad inimesed, kes on valmis ja soovivad muutusi oma elus. Kes on valmis usaldama oma tundeid ja vaistu. Tervise-, finants- ja suhteprobleemid on omavahel seotud. Seansside läbitegemisel toimuvad positiivsed muutused kõikidel tasanditel.

Võimalus tema eraseanssideks Pärnus, Ravikojas.    Registreerimine vastuvõtule  54513302 Sirje.