“Mida su keha sulle räägib?”

Oled teretulnud Katrin Alujevi õpituppa: “Mida su keha sulle räägib?”

Meie keha räägib meiega kogu aeg, kuid oleme unustanud selle, kuidas teda kuulata. Selles õpitoas räägime, mida meie keha meile ütleb oma kuju, iseärasuste ja ka haigustega. Õpime baasteadmisi sellest, kuidas hakata oma keha kuulama ja mõistma.

Alustuseks vaatame, millest räägivad meile erinevad kehapooled, kehatüübid, -osad ja tähtsamad organid ning natuke ka näojooned. Vaatame, milliseid sõnumeid kannavad muud kehalised iseärasused, nagu näiteks see, kuhu ja miks kellelgi ülekaal kipub kogunema või miks sa pidevalt just vasaku jala varvast ära lööd.

Me suhtume haigustesse ja õnnetustesse kui vaenlastesse, kuid tegelikult on see keha viis meiega rääkida, kui me teda muidu ei kuula. Vaatame koos, miks ja kuidas keha meiega läbi haiguste suhtleb ning kuidas aru saada, mida üks haigus on tulnud meile rääkima.

Katrini kohta loe siit :  www.katrinalujev.ee

Õpituba toimub:

Laupäeval, 19. märtsil kell 11.00-14.00
Pärnu Keskraamatukogu ( Akadeemia 3) ülemises saalis

Õpitoa hind20 €. Kui tuled koos sõbraga, siis mõlemale 15 €. Registreeri ennast eelnevalt, sest kohad on piiratud :  otsijad@gmail.com

Tasuda saad kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega Enesetäiendajate Selts arvele (EE951010220095828012 , märksõna: 19. märts + osaleja nimi)  hiljemalt 18. märts