Meie külaline – Aigar Säde

 Õhtu teema: „Energia ja enesekehtestamine“

 Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3.

Toimumiseaeg: Esmaspäeval, 30 juuli  kell 18.30 -21.30

Vestlusõhtu, kus juttu tuleb energiast, toetumisest iseendale, tõekspidamistest, suhetest, tervisest, toitumisest ja veel paljust huvitavast.

Toetumine iseendale tagab täieliku energiavoolu. Selleks, et iseendale toetuda, tuleb ennast kehtestada. Selleks, et ennast kehtestada, tuleb suhted korrastada.

Ja probleeme ei lahendata peas. “Kõik on südames kinni, sest süda on intuitiivne. Pea on lihtsalt suhtlemisaparaat selle reaalsusega, nagu arvuti, mis arvutab läbi erinevaid olukordi elus. Süda on see, mis tunneb ära õige. Kui me ei usalda oma südant, ei suuda me oma elus orienteeruda,” räägib Aigar.

Need on mõttekatkendid Aigar Sädelt, kelle missioon on aidata mõista ja lahti mõtestada elu nähtamatut poolt ning jõuda jälile kõigele sellele, mis takistab meil terve olemast ja meie energial liikumast.

 Vestlusõhtul on võimalik saada vastuseid ning kuulata tema arvamust ka teiste huvitavate küsimuste kohta. Loe täpsemalt www.aigarsade.com

Osalustasu:  10 € võib üle kanda:  SEB a/a  10220095828012, Enesetäiendajate Selts. Tasuda võib  ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

Kohtumiseni, esmaspäeval, 30 juulil 2012