Meie külaline Aigar Säde

 Õhtu teema: „Energia vampiirlus“

 Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal,  Akadeemia 3, Pärnu

Toimumisaeg: Laupäev, 27 oktoober kell 15.00-18.00

 Teie palvel kutsusime uuesti külla Aigar Säde , kelle  missioon on aidata mõista ja mõtestada elu nähtamatut poolt ning jõuda jälile kõigele sellele, mis takistab meil terve olemast ja meie energial liikumast.

Toimub vestlusõhtu , kus juttu tuleb  energiast, toetumisest iseendale,  suhetest, tervisest , toitumisest ja veel paljust huvitavast . Lisaks meditasioonid ja praktikad.

 Aigari koduleht  www.aigarsade.com

Osalusrõõm :  10 € võib üle kanda:  SEB a/a  10220095828012 , Enesetäiendajate Selts . Tasuda võib  ka sularahas  vahetult ennem ürituse algust.

  Ajakirjanik Kristel Rõssi 4 küsimust Aigar Sädele
Kuidas saada aru, et teine inimene on sinult energiat varastanud ja kuidas ennast selle eest kaitsta?
Pärast sellise inimesega koosolemist on reegliks seletamatu väsimus. Siin tuleb probleem päevavalgele tuua ja isikuga sellel teemal vestelda. Paljud ei ole teadvustanud, et nad mõjuvad teistele liigse koormana. Kui inimene eitab oma vampiirlust, ei jää muud üle, kui lõpetada temaga kõik suhted.
Kõik tasakaalust väljas olevad inimesed on vähemal või suuremal määral teistele vampiirid. Eriti need inimesed, kes on väga haiged.
Kas vastab tõele, et energiavampiirlust esineb kõige sagedamini lähedaste inimeste – abikaasade ja pereliikmete – keskel?
Seda esineb kõikjal. Pereliikmete vahelise vampirismiga on keeruline toime tulla, sest ainuke abi vampiirile on ta energiast ilma jätta – et ta õpiks või vaevuks seda ise tootma hakkma. Enamusel juhtudel tähendab see suhete katkestamist, mis lähedaste puhul on eriti valus.
Kui sage on vampiirlus töökollektiivides, ülemus-alluv suhetes?
Seda esineb palju rohkem, kui me arvata oskame. Paljud sätivadki ennast ülemuseks seetõttu, et siis saab positsiooni ära kasutades oma hävitustööd teha.
Kas teine inimene võib võtta energiat ka füüsiliselt kokku puutumata – see on mõttelisel teel?
Distantsvampirism on laialt levinud. Selleks häälestub vampiir teie olemise lainele. Kui vampiir ei suuda mõttega ühendust luua, kasutab ta abivahendeid, näiteks helistab, saadab e-kirja, räägib teid taga. Ohvri leiab vampiir nii, et häälestab end erinevate inimeste olemisruumidesse/keskkonda. Seal, kus tal hea olla on, sinna ta ka jääb. Nii võib näiteks vampiirist vanavanem lõputult viibida oma lastelaste territooriumil. Kui side katkeb, peab ta füüsiliselt kohale ilmuma ja mingi asja kinkima – selle kaudu uuendatakse sidet.