Meie kaitseinglid, teejuhid ja abilised

On teada lugematu arv juhuseid, kus inimene on käitunud mingi kummalise sunni ajel ja teinud õigeid otsuseid. Või ühel hetkel lihtsalt teab , et kusagil varitseb oht…

 Igal inimesel  on oma kaitseingel. Kuna me ingleid tavamõistes ei näe, on paljudel nende olemasolu raske uskuda. Samas ei ole  ühtegi inimest, kes oleks näinud elektrienergiat, küll aga ei saa meist keegi märkamata jätta tema väljendusi – valgust, soojust ja jõudu.  Inglite ja teejuhtide  maailm  on veelgi salapärasem…

 Sellel praktilisel õhtul  räägime teejuhtidest, kaitseinglitest ja abilistest. Need on tegelased, kes aitavad meil kõigil elus tõhusamalt toime tulla. On kasulik olla teadlik oma abilistest. Kui sa neisse ei usu ja neid appi ei kutsu, siis nad ei saa sind aidata.

Kuidas neid ära tunda ja kuidas nendega suhelda?

Teie kaitseinglid ja  teejuhid  soovivad Teid aidata.   Pöörduge nende poole ja küsige abi!

Kuidas võtta ühendust oma kaitseinglite ja vaimsete abilistega?

Kuidas nendega igapäevaselt koostööd teha?

Õpime koos Mai Agate Väljatagaga.

 NB! Toimumiskoht: Hotell „ Strand“ . Pärnu, Tammsaare 35 „ Jurmala“ saal. ( Palun jätta     üleriided alla garderoobi)

Toimumisaeg: Teisipäev, 03.detsember 2013.  kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10 €  kohapeal või  SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 03. dets. + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

NB!Kohapeal võimalus osta Mai Väljataga meditatsiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €) ja CD “Teejuht tööks iseendaga”( 15 €)

Mai  Agate Väljataga

Tuntud alternatiivravitsejast teadjanaisel, regressiooniterapeudil ja vaimu-teemadel kõnelejal
Mai-Agate Väljatagal on võime vastu võtta infot kõiksusest ning viimased paarkümmend aastat on ta tegelnud inimeste aitamise ja tervendamisega. Mai – Agate  teadmistest  on kirjutanud mitmeid raamatuid ja väljaandnud CD  plaate meditatsioonidega. Tema  esimesest menuraamatust “Loomise õpetus” jõudis lugejateni juba kolmas trükk,  teine raamat “Sinu igavene elu. Reisid minevikku ja tulevikku” on ka väga populaarne. Kreet Rosinaga kahasesse kirjutatud raamatud  figureerivad raamatumüügi edetabelites Top 10 hulgas.