Mai Agate Väljataga

On  suurte muutuste aeg. Töö iseenda energiatega on praegu olulisem, kui kunagi varem.

Kätte on jõudnud uus ajastu  uute energiatega.  Kuidas toimetada uute energiatega? Kuidas ligi tõmmata endale vajalikke ja kasulikke energiaid?Kuidas ise luua oma tulevikku?.

Mida soovitab teha selgeltnägija, regressiooniterapeut Mai-Agate Väljataga, kes on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm?

Õhtu lõpeb teemakohase meditatsiooni või praktikaga.

Toimumisaeg: Teisipäev, 12.november 2019 kell 18:00-20:00
Toimumiskoht: Pärnu  Keskraamatukogu, Akadeemia 3,  ülemine saal
Osalustasu: registreerumisel  või  ettetasumisel   (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , 12.11. + osaleja nimi) 13  EUR,  kohapeal  15 EUR.
Registreerimine: otsijad@gmail.com

NB!  Paar vaba aega  tema eravastuvõtule Pärnus . Tel. 5295717

Kohapeal müügil tema CD plaadid.

Internetiavarustest Mai Agate Väljataga kohta:

*Mulle see vanaproua meeldib- nagu vanaema õunapuu otsas, kes loobib meid ubinatega ja teeb vahetevahel” tünga”.

Tiina ( www.kohalolu.com ) tegi millalgi loengul märkmeid  ( pikem loengu konspekt siin) http://kohalolu.com/aitah-mai-agate-valjataga/

Aitäh taaskord, Mai Agate Väljataga!
Lihtsalt suurepärase huumorimeelega ELUS JA EHE inimene, kes nimetab asju eestikeelsete nimedega ja nii nagu nad on. Ei mingit keerutamist ega asjade ilustamist. Ja ta on 81 aastane! Minu jaoks on ta tõeline Eesti Nokia, tehes oma elamise ehedusega silmad ette ka noortele…noh nii 60 – stele…Tegin loengu ajal natuke märkmeid ja siin need on:
***
Ära naudi elu, naudi elamist! Tunne kehast rõõmu, naudi elamist oma kehas. Ka negatiivsete tunnetega – õpi ja lase neil minna.
***

Et immuunsüsteem oleks korras, minge peegli ette ja avaldage endale armastust! Tehke seda tunnete ja südametasandil, mitte intelligentsi tasandil.
***

Praegu räägitakse – hoiduge rasvast, hoiduge sealihast! Sööge seda, mille järgi teil isu on! Keha teab, ta on ju enne siin elanud. Keha ei ole nii loll, et sööb asju, mis teda kahjustavad. Loll on ainult kuplialune. Sööge sealiha, kui isu on, ja süda saab vitamiine. Usaldage oma keha! Ainuke õige dieet on see, mida keha tahab!

***
Mees, kui sul ei ole emaga asjad klaarid, jätkub õppetund naise peal.
***
Kallid inimesed, ärge kartke teha totrusi, nautige elamist, olge endaga rahul, armastage ennast ja ärge kartke midagi, te ei tee mitte midagi valesti – elu on igavene! Seega – Pole ju midagi karta!