Mai Agate Väljataga : „ Vaimsed väljakutsed“

Aasta 2012 on suurte muutuste aeg. Töö iseenda energiatega on praegu olulisem, kui kunagi varem. Kuidas muutustega kaasa minna? Kuidas vabaneda mittevajalikest energiatest?

Uuel ajal ei saa jätkata vanade mõttemustritega. Maakera muudab oma vibratsioone ning magnetväljad on muutumises .  On oluline, et iga inimene tunnetaks neid muutusi ja muutuks koos nendega.

Õpime Mai  Agate abiga mõistma oma hingelisi haavu, mis pärinevad eelnevatest eludest.Õpime neid märkama ja tervendama.Teema on päevakajaline, sest mõned neist väljakutsetest, millega me toime ei tule, võivad olla suureks takistuseks üleminekul kõrgemasse sagedusse.

Mida soovitab teha selgeltnägija, regressiooniterapeut Mai-Agate Väljataga, kes on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm?

Õhtu lõpeb päevakohase meditatsiooniga.

Toimumiskoht: Hotell „ Strand“ . Pärnu, Tammsaare 35 „ Jurmala“ saal. ( Palun jätta üleriided alla garderoobi)

Toimumisaeg: Teisipäev, 9 oktoober kell 18.30-20.30

Osalustasu: 10 € võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 9 okt. + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

Kohapeal võimalus osta Mai  Väljataga meditasiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)