Maagia

Mis on maagia?

Mida mõistetakse maagia all?

Kus kohas maagiat esineb?

Kas ainult nõiad ja selgeltnägijad valdavad maagiat?

Kas elu on maagia?

Lisaks juttu ka koroonaviirusest. Koroonaviiruse head mõjud. Ei ole olemas haigust, millel pole head väärtust.

Küsimuste-vastuste voor.

Õpime koos! Mida soovitab teha selgeltnägija, regressiooniterapeut Mai-Agate Väljataga, kes on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm?

Õhtu lõpeb teemakohase meditatsiooni või praktikaga.

Toimumisaeg : kolmapäeval 08.07.2020 kell 18.00-20.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis.

Osalustasu: 13 € ettemaksuna Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , märksõna: 08.07+ osaleja nimi) või 15 € kohapeal sularahas.

Kohapeal müügil tema Cd plaadid meditatsioonidega.

NB! Paar vaba aega tema eravastuvõtule Pärnus . Tel. 5295717

Internetiavarustest Mai Agate Väljataga kohta:

*Mulle see vanaproua meeldib- nagu vanaema õunapuu otsas, kes loobib meid ubinatega ja teeb vahetevahel” tünga”.

Tiina ( www.kohalolu.com ) tegi millalgi loengul märkmeid ( pikem loengu konspekt siin) http://kohalolu.com/aitah-mai-agate-valjataga/

Aitäh taaskord, Mai Agate Väljataga!
Lihtsalt suurepärase huumorimeelega ELUS JA EHE inimene, kes nimetab asju eestikeelsete nimedega ja nii nagu nad on. Ei mingit keerutamist ega asjade ilustamist. Ja ta on 81 aastane! Minu jaoks on ta tõeline Eesti Nokia, tehes oma elamise ehedusega silmad ette ka noortele…noh nii 60 – stele…Tegin loengu ajal natuke märkmeid ja siin need on:


Ära naudi elu, naudi elamist! Tunne kehast rõõmu, naudi elamist oma kehas. Ka negatiivsete tunnetega – õpi ja lase neil minna.


Et immuunsüsteem oleks korras, minge peegli ette ja avaldage endale armastust! Tehke seda tunnete ja südametasandil, mitte intelligentsi tasandil.


Praegu räägitakse – hoiduge rasvast, hoiduge sealihast! Sööge seda, mille järgi teil isu on! Keha teab, ta on ju enne siin elanud. Keha ei ole nii loll, et sööb asju, mis teda kahjustavad. Loll on ainult kuplialune. Sööge sealiha, kui isu on, ja süda saab vitamiine. Usaldage oma keha! Ainuke õige dieet on see, mida keha tahab!


Mees, kui sul ei ole emaga asjad klaarid, jätkub õppetund naise peal.


Kallid inimesed, ärge kartke teha totrusi, nautige elamist, olge endaga rahul, armastage ennast ja ärge kartke midagi, te ei tee mitte midagi valesti – elu on igavene! Seega – Pole ju midagi karta!