Loeng/praktiline töötuba ainult naistele

Tantra – naudingulisem elu läbi lõdvestumise ja andumise.

Armas naine, kas sa suudad end armastada kogu oma terviklikkuses – nii oma heledate kui tumedate külgedega? Armas naine, kas sa oled ühenduses oma ürgse võimsa seksuaalsusega? Me naistena oleme tihtipeale ühiskondlike väärtushinnangute ning tabude lõksus – aeg on julgeda saada iseendaks!

Kokkutõmbumine ja plahvatamine, kokkutõmbumine ja laienemine, kokkutõmbumine ja lõdvestumine. Selle rütmi järgi  sünnivad uued galaktikad, selle mustri järgi töötab meie süda , et veri meie kehas liiguks ja selle mustri järgi kulgevad meie elud. Kuidas seda universumi rütmi  ära tundes, oma igapäeva tegemistes, oma emotsionaalsuses, oma seksuaalelus orgasme kogedes ning ära kasutades nii, et see tooks Sulle vähem pingeid ning rohkem naudinguid ja suurema vabaduse. 

MIDA ME TEEME?

Selles töötoas, mis on mõeldud vaid naistele, kombineerime väikese loengu osa jooga, liikuva meditatsiooni, hääle ja hingamisega.

KUIDAS ETTE VALMISTADA? Selga mugavad riided, millega võib ka põrandale visata.  Ole valmis olema paljajalu või sokkides.

ILUNURGAKE: Kui sinu naiselikkus peidab endast ka ilumeelt, ehtimist ning eputamist, siis oled oodatud uudistama Bali käsitöö ehteid  Raamatukogu rippsaalis.

Enne töötuba kell 16:00-17:30 ja pärast töötuba 20:00-21:00

Töötoa läbiviija MARIKA TAMM:

Võin öelda, et tantra filosoofia, õpetused ning praktika õpetasid mind leidma enda seest vabaduse, lihtsad tõed ning väe – seda nii vaimselt kui füüsiliselt. Saades endaga paremini tuttavaks, julgedes vaadata tumedatesse kohtadesse enda sees – saabub harmoonia ja armastus selle ürgse naise vastu, kes elab meis kõigis.

Olen õppinud tantra õpetajaks mitmel pool maailmas erinevatel kursustel ning soovin inspireerida naisi enda ümber avanema ja olema ja tunnetama. Õpetan tantrat Eestis nii meestele kui ka naistele ning olen töötanud pikemaajaliselt naistega ka Balil ja Peruus.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3

Toimumisaeg: Neljapäev, 6. detsember  kell 18.00-20.00

Osalusrõõm: 10  kohapeal või  ettetasumisel Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 06.12. + osaleja nimi