Legendaarse ekstrasenssi Lille Lindmäe loeng

Lille Lindmäest sai ravitseja teadjamees Gunnar Aarma soovitusel. Tänaseks on ta aastakümneid korrastanud biovälja haigestunud või haigestumisohus inimestel .Eriline tundlikkus võimaldab senstiivsel naisel tajuda kõike, mis pole terve inimeses või looduses ning tervendada ka Maa energeetilisi jõuliine.

Miks on inimestel nii palju tervisehädasid? “Üks põhjus on mõtted ja suhted, mis viivad inimese rahuseisundist välja. Oma osa on geenidel, sissehingataval õhul, toidul, ning ravimitel, aga ka eluviisil ja ka karmal,” vastab teadja. Tema sõnul jagub energiat, elurõõmu ja head tervist sellel, kes teab oma elu eesmärki ja püüab seda täita.

Mina ei tahaks küll enam uuesti noor olla – elus on ära tehtud hiigeltöö! Kõike uuesti alustada, tänan, ei! Kevadet võib ka eakana südames kanda!” ütleb heledapäine daam Lille Lindmäe. Rahvaravija ja selgeltnägija. Õigupoolest seisab tema visiitkaardil kummaline tiitel – bioväljade tikkija. “Olen biovälja kaudu diagnoosinud haigeid elundeid ning täiustanud-tikkinud ehk korrastanud biovälja, et avaldada mõju haigestunud või haigestumisohus inimesele,” selgitab ta.
Tänasel päeval ei ole enam kuigi lihtne Lille jutule pääseda, sest tema tegevus on muutunud globaalseks: naine käib soome-, vene- ja ingliskeelseid loenguid pidamas ning energeetilist tervendamistööd tegemas lisaks Soomele ja Venemaale ka Indias ja Araabia Ühendemiraatides ning mitmetes Euroopa riikides.
Naisteleht, juuli/2012, tekst: Kristel Rõss

Õhtu teema : „Meid ümbritsevad energiad, nende mõju tervisele ja teadvusele.“.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal ( Akadeemia 3)

Toimumisaeg: neljapäev 11. juuni 2015 kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10€ võib üle kanda: SEB a/a EE951010220095828012 , Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 11.juuni + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult ennem ürituse algust.

Kohapeal võimalus osta Lille Lindmäe tervendavaid kaarte ja raamatuid.

Ootame huvilisi kohtumisele!

NB! Samal päeval võimalus Lille Lindmäe eravastuvõtuks Pärnus. Täpsem info ja registreerimine lille22@hot.ee