Laupäeval, 7. juunil väljasõit Lilleoru keskusse

  Kell 10 alustame Pärnu teatri eest teekonda Harjumaale Aruvalda – Lilleoru vaimsesse keskusse. Eesti esimesse ja ainukesse öko-kogukonda on koondunud inimesed, keda ei rahulda elu materialistlikus eduühiskonnas. Ühest küljest otsivad nad spirituaalseid vastuseid, teisalt aga esindavad looduslähedast eluviisi. Lilleorus järgitakse India pühaku Babadži üldinimlikku õpetust tõest, lihtsusest ja armastusest, iga päev toimuvad siin valguse- ja tuletseremooniad ning ühised tööd-toimetused.
Kommuuni looja ja juhi Ingvar Villido õpetuse keskmes on eneseteadvustamine ning elu häirivate emotsioonide ja mõtete vabastamine.
Lilleoru südames asub ainulaadne iidsel loomismustril põhinev Elulille park, milles on leidnud koha eri kultuurides pühad ehitised (hinduistlik kabel, kivilabürint jmt), Vilen Künnapu projekteeritud hiiglaslik hingekell, valge pulli skulptuur jm.
Lilleoru ürdiaias kasvavatest ravimtaimedest valmivad hõrgud teesegud (näiteks „Selge pea ja rõõmus süda“), mida võib ka kaasa osta.
Et külastame Lilleoru keskust avatud uste päeval, ootab meid ees põnev programm: õpitoad (ärksameelsus, teadliku muutuse kunst, väekad ravimtaimed, tervislikud toidud, pingete vabastamine ja enesemassaaž, hingamine kui tervise ja elujõu alus, kontorijooga, ärevuse leevendamine, loodusehitus jne).
Oma programm on ka lastel (loovuse töötuba, ponidega ratsutamine, retk metsarajale ja savivoolimine jm).
Kell 16 – 17.30 peab Ingvar Villido loengu: „Teadlikkuse arukas kasutamine – imerohi kõigi hädade vastu“.
Avatud on heade asjade turg, ravimtaimekoda, parimate puhaste maitsete kohvik ja ja Lilleoru pood. Vt täpset programmi ja ajakava: avatud uste päev
Tagasisõitu alustame kl.18.00 õhtul ( väelaulude õhtu jääb meil kuulmata) ja loodame Pärnusse tagasi jõuda umbes poole üheksa paiku.
REISI HIND: 22€, palume registreeruda: otsijad@gmail.com (osalejate nimed ja kontaktnumber) ja reisiraha tasuda  Enesetäiendajate Selts a/a .10220095828012   7. juuni väljasõit + osaleja nimi )
Riietu nõnda, et väike vihm liiga ei teeks ja võta kaasa toidu- ja joogipoolist enda tarbeks. Kui soovid Lilleorus keha kinnitada või midagi kaasa osta (teesegud, Elulille vesi, raamatud jmt), võta kaasa natuke sularaha.