Lae keha ja meel värske energiaga arukalt toite valides

Mai kuu külaliseks on Ameerika / Eesti tervisenõustaja, koreograaf ja joogaõpetaja MARIKA BLOSSFELDT.Marika

Õhtu teemaks: „Lae keha ja meel värske energiaga arukalt toite valides“

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu ülemine saal. ( Akadeemia 3)

Toimumisaeg:  Esmaspäev, 11. mai 2015  kell  18.30

Osalustasu: 10 € ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele  EE951010220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi +11.mai“. Tasuda võib ka kohapeal sularahas.

Raamatu “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” autor Marika Blossfeldt jagab seitset põhimõtet, kuidas toiduga

  • toetada oma igapäevaseid tegevusi
  • ennetada energia ja keskendumisvõime langusi
  • tõsta motivatsiooni ja mõtteselgust
  • tasakaalustada veresuhkrutaset ja langetada kehakaalu

Ära tööta endale vastu süües teadmata ebasobivaid toite

Õpi kehaga koostööd tegema, selle asemel, et talle vastu töötada

Avasta millised toidud annavad energiat ja tervendavad, millised aga põhjustavad haigusi.

Marika raamatud on kohapeal soodushinnaga müügil ning autor allkirjastab raamatuid peale loengut.

 Marika Blossfeldt on lõpetanud New Yorgi Integratiivse Toitumise Instituudi (Institute for Integrative Nutrition) ning on Ameerika Ravimivabade Praktiseerijate Assotsiatsiooni (American Association of Drugless Practitioners) poolt akrediteeritud holistiline tervisenõustaja.

Marika erapraksis (www.MarikaB.com) on pühendatud sellele, et avardada inimeste teadlikkust toidu ja elustiili sügavast mõjust meie tervisele. Marika innustab kliente valima toitu eneseusalduse, teadmiste ja intuitsiooni abil ning juhendab, kuidas valmistada tervislikke toite, mis maitsevad väga hõrgult. Ta viib läbi nii individuaalseid kui grupinõustamisi, tervisealaseid seminare, terviktoidu kokakursusi ja loenguid.

Marika on Polli Talu Loomingulise Keskuse – rahvusvahelise visuaalse, lava- ning ravikunsti keskuse asutaja ning tegevjuht (www.pollitalu.wordpress.com), kus suvekuudel juhatab jooga- ning terviselaagreid. Kirgliku terviktoidu kokana, kasvatab Marika ise köögivilju ja maitsetaimi ning hoolitseb selle eest, et Polli talu külaliste iga söögikord oleks võimalikult kvaliteetne ning maitsev.

Kujutava ja lavakunsti taustaga Marika on tegutsenud maalikunstnikuna Berliinis ja esinenud 80-90-ndatel tunnustatud solistina New Yorgi tantsulavadel. Ta on olnud mitmete multimeedia tantsuprojektide autor ja koreograaf, andes etendusi nii Lõuna- kui Põhja-Ameerikas, Aasias, Euroopas ning Austraalias.

Marika esimest raaamatut, “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” võib pidada iidsetel põhitõdedel ja kaasaegsetel teaduslikel avastustel põhinevaks enese eest hoolt kandmise õpetuseks.

Raamatu ingliskeelne versioon “Essential Nourishment, Recipes from My Estonian farm” pälvis 2012. aastal kokaraamatute konkursil Gourmand World Cookbook Awards Pariisis kolmanda koha, kuulutati nominendiks konkursil Book of the Year Ameerika Ühendriikides ning võitis konkursil The Living Now Book Awards (USA) kuldmedalli.

Raamat “Looduslik toit. Ehe ja tervendav” on teine raamat sarjast, mis aitab mõista seoseid teadliku söömise, enda eest hoolitsemise, tervise ja täisväärtusliku elu vahel.

Tema koduleht: www.pollitalu.wordpress.com

Kuula ka saadet: https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-marika-blossfeldt