Kvantpuudutus, mõtteväljaravi, energeetiline psühholoogia, klassikaline massaaž Pärnus.

Kvantpuudutus, Quantum Entrainment, mõtteväljaravi, energeetiline psühholoogia, klassikaline massaaž Pärnus.

Veste Roosaar 510 0442 veste.roosaar@gmail.com (kvantpuudutus,  Quantum Entrainment, energeetiline psühholoogia, mõtteväljaravi)

Eidi Aidla 5683 3668, eidi.aidla@gmail.com (kvantpuudutus, klassikaline massaaž)

Seanss 15 €, kvantpuudutuse seanss kahe praktikuga 25 €.

Kvantpuudutus on füüsilise keha ja vaimu tervendamise meetod, kus praktik tõstab hingamistehnikaga oma energiataseme kõrgele ja võimaldab oma käte kaudu teisel inimesel selle energiaga resoneeruda. Keha teab, kuidas ennast tervendada.

Tõhus meetod valude vähendamiseks, luustiku kõverduste ja nihete ümbervormimiseks, organite töö tasakaalustamiseks, näärmete töö parandamiseks, põletuste ja vigastuste raviks, emotsionaalse stressi tasakaalustamiseks ja paljuks muuks. Kvantpuudutust saab kasutada ka kaugravimiseks.

Quantum Entrainment on üks uuemaid meetodeid, mis loob keskkonna sügavaks tervenemiseks nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. QE töötab õrna puudutusega ja muutused võivad toimuda juba mõne minuti, tunni või päeva jooksul. QEd saab teha ka distantsilt.

Mõtteväljaravi põhineb arusaamal, et negatiivsed emotsioonid on mõttevälja energeetilisel kujul kinni jäänud informatsioon, mis tekitab kannatusi, sest häirib keha sisemist energiavoolu ja vähendab emotsionaalse heaolu tunnet. Tervenemiseks mõjutatakse keha biovälja, koputades sõrmedega energiakanalitel asuvatele punktidele. Selle meetodiga võib vabaneda hirmudest, foobiatest, paanikahoogudest, vihast, sõltuvusest, ärevusest, stressist jne.

Energeetiline psühholoogia on meetod, mille abiga saab avada alateadvuses olevad programmid, kõrvaldada mõttemaailmast arengut piiravad mallid ja uskumused ning programmeerida nende asemele uued.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga