Kuula oma keha

Hea kaasteeline!

Neljapäeval, 13. juuni  kell 18 astub Pärnu Keskraamatukogus  meie ette PAIDE ANNANA tuntud ravija ANNA BÕSTROVA (endine Merkulova),  naine,  kelle tegevus meenutab mõneti dr Luule Viilma oma. «Organid räägivad, mis haigus peremehel on, nad on targemad kui meie, igal kehal on normid, mida ei tohi rikkuda,» kinnitab ta.

TV3 sügisese  saates „Teekond iseendani“ oli võimalus näha, kuidas Paide Anna telekaamerate vahendusel ravis aastaid painavaid peavalusid talunud naise migreeni.   Abivajajad küsivad üsna tihti just Anna telefoninumbrit, pärast telesaadet oli tema vastuvõtule soovijaid erakordselt palju. „Jah, järjekord on pikk,“ kinnitab ta.

Seepärast otsustasimegi kutsuda põneva naise klubisse, õhtu teemaks: „Austa ja armasta oma keha!“ Kindlasti ei ole see akadeemiline loeng, vaid kohtumine omanäolise maailmapildiga sensitiiviga. Teeme juttu ka saatuseraamatust, keha märguannetest, vähktõvest, surnuteriigist jpm.

   ANNA BÕSTROVA

Anna kinnitab, et tal on võime lugeda mõtteid. Eriti salapärane on tema selgeltnägija- ja ravivõimete ärkamise lugu ning kohtumine tulnukatega, kes olevat talle ajju kalliskivid pannud ja ravimissioonile saatnud.  Oma eriskummalistest juhtumistest on ta kirjutanud raamatu „Minu külalised“.

Anna ütleb, et astraalmaailmas liigeldes pole ükski vahemaa pikk. “Raske oli loobuda tavapärasest elust, harjuda, et minu elu teeb kannapöörde ja pean hakkama inimesi aitama.”

Anna laseb abiotsijal oma muredest rääkida, ise aga kuulab, mida kõnelevad inimese organid. “Inimesed ei julge oma probleemidest ausalt rääkida, 90 protsenti siia tulijatest ei räägi tõtt. Nad on harjunud vale sees elama, uskudes oma valet. Kuid mingil juhul ei tohi iseendale valetada,” õpetab Anna.

Kui inimene ennast ei aita, ei suuda ka keha haigusest vabaneda. Tuleb oma keha armastada ja austada, siis keha vastab ja kõik saabki korda,» õpetab Anna. 

Osalustasu10 €   võib üle kanda:  SEB a/a  10220095828012 ,  Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 13.juuni +  üritusele tulija nimi”.  Tasuda võib  ka sularahas  vahetult ennem ürituse algust.

Anna telesaates: „Teekond iseendani“:

http://www.tv3play.ee/play/282560/

 

Anna raadiosaates „Hallo, kosmos“:

http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-hallo-kosmos-paide-anna