Kursus „Energeetiline vampirism” ehk kuhu kaob energia?

Kursuse juhendaja Teresa Mängel.

Toimumisaeg : Teisipäev. 06.juuni 2017 kell 18.00

Toimumiskoht : Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3

Osalusrõõm: ettetasudes 13 € kuni  05.06  (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 09.02  + osaleja nimi),   hiljem   ja kohapeal 15 €

Te olite alles hiljuti positiivselt meelestatud, suurepärases meeleolus ja äkki – väsimus, halb enesetunne, unisus, nutuhoog, minestus. Te kukute jalapealt… Paljud meist on kogenud äkiliselt tekkinud jõuetust, seletamatut meeleolulangust, arusaamatut nõrkust ja tühjusetunnet, ahastust, jalgade all tühja tunnet, ootamatut nutupuhangut, mis ei allu kontrollile. Üldjuhul ei mõisteta, mis toimus, mis juhtus ja miks enesetunne halvenes? Kõik oli nii tavaline ja tasakaalukas, kuid järsku muutus kõik. Kuhu kaob energia? Kuidas energiaröövleid ära tunda? Kuidas ennast kaitsta? Kuidas tagajärgi likvideerida? Kuidas ennast taastada?

Kursus kestab 1,5  tundi. Sisaldab selgitusi ja põhjendusi, mis ja miks meiega toimub. Lisaks 9 energeetilist harjutust/ võimalust kuidas ennast kaitsta ja taastada.

Teresa Mängel endast:  Alustasin oma arengu teekonda 2008. aastal üsnagi järsku, sest elu ei andnud enam võimalusi kõrvale hiilimiseks. Valisin oma arenguteeks Venemaa koolkonna ülemaailmsed õpetused.

Lemmikteemadeks on välja kujunenud maailma usundid ja iidsed kultuurid.
Olen oma elus palju reisinud mööda maailma erinevaid nurkasid, külastanud Indias gurusid, peatunud Brasiilia meediumi juures ja sügaval dzunglis Amasoonase ravitsejate juures. Käinud Ameerikas, Venemaal Siberi tarkade ja šamaanide juures.

Nüüdseks olen ennast koolitanud paljudes erinevates valdkondades ja lõpuks saavutatud oma unistused Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias. Kaitsesin oma diplomitöö ja käes on doktori kraad.

Olen alati soovinud oma teadmisi jagada, sest olen veendumusel, et nii võidab universum ja võidame meie kõik. Olen saanud pühitsused, eraldi väljaõppe ja spetsiaalsed oskused oma teadmiste jagamiseks ja info edasi andmiseks. Akadeemia poolt sain ametliku loa kõikide kooli materjalide kasutamiseks ning ametliku esindusõiguse Eestis.
Plaanis on lähemas tulevikus rajada Eestisse akadeemia filiaal ja tuua meieni veel rohkem Venemaa avaruste tarkusi.

Võimalus samal päeval tema eravastuvõttudeks Pärnus (saada palun oma telefoni number või  kontaktandmed otsijad@gmail.com  ja ta võtab soovijatega ise ühendust).

„Kasutan inimeste abistamiseks ja tervandamiseks meetodeid ja tehnikaid, mis läbi aegade andnud kiireid ja rahuldavaid  tulemusi”. Esmane konsultatsioon on 1 tund ja osaluspanus 50 eurot.

Tema koduleht on:  http://www.taevasjamaa.ee/