Kunstniku loeng hingemandalatest.

Pärnakatega jagab oma aega, kogemusi ja oskusi kunstnik-õpetaja MARGUS RUMP, kelle loomingu ja tegemistega saab tutvuda tema kodulehel: www.atma.ee

Meie igapäeva elu – kas on Uue ajastu energiatega kooskõlas? Kuidas on võimalik trasformeerida ennast ja tunnetada ära, mis toimub hetkel? Avatud vestlusring ja slaidiprogrammid. Toimub meditatsioon ja häälestus valgusteadvuse avardamiseks.

Hinge portreesid ja ruumienergia pilte on Margus Rump soovijaile loonud juba aastaid. Need ei sarnane väliselt traditsioonilistele mandalatele, mis on valmistatud läbi aegade Indias ja Tiibetis. Need on valminud puhta sisevaatluse ehk meditatsiooni tulemusena ja nad on täiesti omanäolised ilmutused. Kõik pildid on erinevad, kuigi neid ühendab tsentraalne valgusenergia, mis loob mitmeküllaseid värvikombinatsioone ja sümboleid, mis on ennast ilmutanud just konkreetsele indiviidile.
Valmis mandala võib kaasa tuua transformatsiooni ehk sisemise ja välimise ümberkujunemise teie ellu. Eelkõige on mandala mõeldud vaimse teadvuse avardamiseks.

Lugege   pikemalt siit http://www.naisteleht.ee/content/margus-ravib-hadasid-haigusi-kunstiga

Toimumisaeg: esmaspäev, 06. aprill kell 18.00-20.00

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3, Pärnu

Osalusrõõm: 10 € kohapeal või ettemaksuna SEB a/a EE951010220095828012 Enesetäiendajate Selts ( märksõna: 06.04 + osaleja nimi)

NB! Paaril huvilisel võimalus lasta joonistada oma hingepilt Pärnus. Kontakt tema kodulehel .

NB! Teisipäeval 14. aprill Mai Agate Väljataga loeng. Info lähipäevadel.