Külla Leesoja nõiale

Thule Lee elab  Leesoja metsas ja on kogu oma teadliku elu oma nõiavõimeid arendanud: ta vaatab maailma läbi taju ja tunnetuse ning tegeleb riituste, loitsu, märkide vaatamise ja ravitsemisega. Tema elu loomulikuks osaks on sügavam loodustunnetus – nimelt suhtleb Thule ka lindude ja loomadega. Leesoja nõid tegeleb süstemaatiliselt pideva enesetäiendamise ja inimpsüühika saladuste uurimisega ning loob uusi psühhotehnikaid ja praktilisi harjutusi, et väga sügavalt lõõgastuda, pääseda ligi oma alateadvusele ja veel varjul olevatele võimetele.

Sõidame talle külla!

  Uudistame talu, vestleme, uurime tärkavaid ravitaimi, teeme harjutusi ja meditatsioone,  tutvume  ökotoodetega , joome teed ( palun oma teetass kaasa) .  Täpsem teema on :  „Kevade vägi. Kuidas kasvatada elujõudu?“.

Kes soovib, võtab kaasa ühe toore muna (elujõu sümbol) ja  värvilisi linte või lõngasid, (vähemalt 5 tk) mille peale oled kirjutanud või saad kirjutada oma soovid.

Väljasõit toimub kolmapäeval 01.05.2019  kell 10.00  Pärnu teatri eest. Tagasi planeerime olla 15.00  paiku. ( aeg on orienteeruv).

Väljasõidu  hind : 30 eurot , millest 20 € on transpordi tasu ja 10 € praktikad  Thule Leega ja  hõrk nõiatee ( korjame bussis).

Bussisõidu raha palun tasuda ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a   EE951010220095828012 . Selgitusse „ nimi+Leesoja “.

Jälgi ilma ja riietu ilmale  vastavalt, et väike vihm Sind rööbastelt ei lööks – tegevus toimub  õues ja metsas.

Kohapeal võimalus osta Leesoja ökotooteid. Soovijatel kaasa sularaha

Kuula  ka Thule Lee lugusid tema nõiamaailmast Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Lisalugemist