Külas Ülle Toomeoja

N. 10.detsembril 2015 kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises  saalis külas Kanadas, Ameerikas ja Eestis tegutsev biotagasiside-terapeut ÜLLE TOOMEOJA. Naine, kes loeb L.I.F.E seadme abil inimese emotsionaalset seisundit infoväljast, vabastab blokeeringud  ja Ülleneutraliseerib vaimse või füüsilise probleemi algpõhjuse.
Emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. Seda võiks nimetada selgeltnägemise kõrgemaks pilotaažiks! Ametlik nimetus on siiski pisut konarlikum – bioresonantsteraapia ehk võngetel põhinev meditsiin.

Ülle töövahenditeks on L.I.F.E seade, mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit ja terviseprobleeme tema infoväljast ning P.I.P seade, mis muudab inimese energiavälja arvutiekraanil nähtavaks.
Ülle teraapiaseanssidel on saanud abi üle kümne tuhande inimese Ameerikas, Kanadas ja Eestis.

Praktilisel loengul tuleb juttu sellestki, kuidas mõjub närvisüsteemi võnkesagedusele pinge, stress, ületöötamine ja üleõppimine, samuti vale toitumine.
NB! Esmakordselt demonstreerib Toomeoja, milline näeb välja inimese aurapilt erinevate probleemide korral ja kuidas see inimese tervenedes muutub. 

Tema koduleht on  http://www.bioresonantsteraapia.ee

Osalustasu : 10 € kohapeal või ettemaksuna (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , märksõna: 10.dets + osaleja nimi)