Külas selgeltnägija Veet Mano

Oleme palunud klubile külla selgeltnägija Veet Mano.

Veet Mano on armastatud sensitiiv, kes on tuntust kogunud nii telesaadetes Veet Mano„Selgeltnägijate tuleproov”, kui ka „Appi tuleb selgeltnägija“. Lisaks tervendamisvõimele on Mano inimeste südamed võitnud oma sooja, heatahtliku ja siira isiksusega. Ta annab head nõu ka inimsuhete vallas. Nii on Mano öelnud armastuse kohta: “Minu lähenemine on kokkuvõtvalt selline, et kõik tuleb anda vabaks ˗ anda ära hinnangud ning hakata vabalt andma ning jagama armastust, jagada seda piiramatult”.

Kuidas elada õnnelikumalt? (väljavõte intervjuust Veet Manoga)

Maailmas on palju võitlust ja sisemise viha tõttu raisatakse mõttetult palju energiat. Alkoholism, suitsetamine, narkomaania ja sisemised depressiivsed emotsioonid näitavad armastuse puudumisega seotud probleeme. Kui inimesel napib armastust, tahab ta kellegi peale vihane olla. Minu lahendus on poksikott, massaažilaud ja mahlapress. Need on tähtsad energeetilised sümbolid. Kui tahate vihane olla, siis võtke poksikott ja pekske oma emotsioonid välja. Ostke koju massaažilaud ja teil on oma lähedasega alati võimalik vastastikku tervendavat puudutust jagada. Kõik ei seksi iga päev, see võib ära tüüdata. Mahlapress on meenutus värskest elust – me peame iga päev saama midagi värsket./ „Pärnu Postimeees,“ Silja Joon/

Mille peale osaleja võib kindel olla, on see, et kohtab energiast ja heatahtlikkusest pakatavat meest, kes meenutab muinasjutulist võlur Merlinit ja on Teid valmis südamlikult kallistama nagu oma parimat sõpra.

Huvilised oodatud kohtumisõhtule, kus tuleb jutt õnnest, tervisest, armastusest, meditatsioonist jne.

Samal päeval võimalus ka tema eraseanssideks Pärnus. Registreerimine ja lisainfo MANOSEMINAR@GMAIL.COM või tel.: 56896670. Vaata ka www.manoseminar.ee

Toimumisaeg : pühapäev, 18. oktoober 2015 kell . 13.00-15.00

Toimumiskoht: Hotell „ Strand“ , ( Pärnu, Tammsaare 35) ; konverentsisaal „ Jurmala“

Osalustasu: 15 € kohapeal või ettemaksuna kuni 16.okt.. Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna: 18. okt. + osaleja nimi.