Kuidas saavad inglid meid aidata igapäevaelus?

Hea kaasteeline!

Neljapäeval, 9.mail kell 18 on klubi külaline Pärnu keskraamatukogu ülemises saalis (Akadeemia 3) tervendaja, selgeltnägija ja ingliterapeut TERJE MÖLDRI, vaimse nimega SAMIA. Inglitesse võib ju uskuda või mitte, kuid selle noore naise suurtes heledates silmades ja ka olekus on tõesti midagi ingellikku… Tulge ja veenduge!

Klubiõhtu teemaks: „Kuidas saavad inglid meid aidata igapäevaelus?“ Esineja jagab nõuandeid hea tervise saavutamiseks ja õnnelikumaks eluks.

NB! Teeme lühikese inglimeditatsiooni ja energiakanalite aktiveerimise harjutuse.

Osalus: 10 €.

 Soodushind  8 € ettemaksjatele kuni 6. mai  (MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 9 mai“
Kes on Terje Möldri alias Samia?

Terje aitab inimestel puhastuda negatiivsest, tervendada keha, leida inspiratsiooni vaimseks kasvuks, saada aimu elueesmärgist, luua suhetesse harmooniat ning ära tunda oma poolekest ehk hingesugulast.

Naine kinnitab, et tal on võime näha, mis toimub energeetliselt inimese ümber. „Näen, mida ta on ise valinud ja mis on külge haakunud. Näha on ka needused ja muu energeetiline kurjus. Inimene saab teada, milline on tema karma. Tohin öelda talle vaid nii palju, kui lubatud – seda, milleks tema hing on valmis.“ Samia kinnitab, et suudab teha ka kaugravi ja aidata inimest telefonitsi.

NB! Võimalus eravastuvõtuks Pärnus.Kontakt  +372 55540335 või ingliabi@gmail.com
Loe Samiast lisaks: http://www.arengutee.com/samia-ehk-inglituumldruk.html