Kuidas naiselikkust omaks võttes jõuda suurema enesekindluse, tasakaalu, armastavamate suhete ja selgemate valikuteni?

Ülipõnev ja praktiline naisteõhtu Kristel Treieriga.

Igapäevases elutempos ja ühiskonna surve all olles oleme järjest rohkem iseennast kaotamas ja meie suhted lähedastegagi on üha pealiskaudsemad. Oleme aeg-ajalt elus ladunud oma südame ümber kaitsemüüre, et hoiduda haiget saamast. Aja möödudes, ühel või teisel põhjusel sinna kive juurde lisades, on lihtne unustada armastamise ja usaldamise kergus. Ükskõik, kas oleme abielus, suhtes või üksinda – kogeme naistena tihti seda seletamatut tunnet, et meie hing igatseb midagi enamat! Suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena ja midagi salapärast veel! Tihti kõik on justkui olemas, kuid see seletamatu miski aina kripeldab hinges!
Mõistes ennast naisena paremini, oskame oma väe ja elujõu karikat toita.

Sellel õhtul teeme mõned lihtsad harjutused, mis aitavad meil enda naiselikkusega enam ühenduses olla. Vaatame üle, kuhu meie jõud naisena kaob ja kust seda igapäevaselt leida. 

Kindlasti saame koju kaasa  ka mõned uued mõtted ja praktilised teadmised, mida oma elus kasutada.

Kristelist : Looja, Naine, Tantrika, Jumalanna
Kriya jooga praktik, Maagilise Reiki Meister, Rahvusvaheliste “Red tent” naisteringide diplomeeritud treener, Ettevõtja, juht, kogemuskoolitaja  . Loe veel Kristelist

Armsad, imelised, säravad, julged naised! Olete oodatud!

Naisteõhtu toimub neljapäeval, 08.10.2020 kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis.

Osalusrõõm:  10 € ettemaksuna Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , märksõna: 08.10 + osaleja nimi) või kohapeal sularahas.

NB!  08.10 algab  Kristeli e-koolitus ” 21 päeva Kristeliga– maagilise naiselikkuse teekond”