Kuidas luua unistuste elu

Teisipäeval, 21. juulil. Kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogus Crystal Ra: “Kuidas luua unistuste elu”

„Igaühe elulugu on justkui väike pärl suurest keest. Mõned pärlid säravad, osad aga on tuhmunud. Kas soovid, et lööksid särama ja pakataksid energiast?“ küsib Crystal Ra Laksmi, kes toob sõnas ja pildis meieni essentsi oma kogemustest ning kõneleb uue ajastu energiatest.Crystal Ra

Õhtu teemad:

KUIDAS

  • usaldada elu, alistuda ja kontrollist lahti lasta;
  • vältida masendust ja elada täiel rinnal;
  • hoiduda takistuste loomisest;
  • teha teadlikke valikuid;
  • luua oma ellu küllust?

Eestlannast maailmarändur, diplomeeritud antropoloog, dokumentaalfilmide looja ja vaimne õpetaja Crystal Ra Laksmi jagab Mehhikos ja Hawaiil omandatud kogemusi ja õpetab elama kerget, voolavat, rõõmsat ja külluslikku elu. Enda sõnul on ta kogenud nii kõrgusi kui kuristikke ning taas fööniksina tuhast tõusnud.

Tal on bakalaureusekraad antropoloogias (Oslo ja Kaplinna ülikool) ja magistrikraad visuaalse kultuuri alal (Tromsö ülikool), lisaks on tal ette näidata aminoloogi ehk ingliterapeudi ja auratransformaatori tunnistused Lõuna- Aafrikast ja Norrast. Viimastel aastatel on ta juhtinud Hawaiis seiklusgruppe ning õppinud Mehhikos tervendamistehnikaid.

Karismaatilise Crystali üritused ei ole eal staatilised – kavas on ka interaktiivsed harjutused ja nipid, mida iseseisvalt praktiseerida.

Osalustasu:  10 € ettemaksuna: ( Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna all „21.07 + osaleja nimi) või kohapeal

Loe lisaks