Kuidas jõuda lähemale iseendale?

Kõik meie ümber nõuab pidevat tähelepanu – pere, kodu, lapsed, töö, hobid, maailm jne. Kes on aga see, kes selle kõigega hakkama peab saama? Kuidas me ennast käsitleme ja kellena identifitseerime, määrab , kuidas maailmaga hakkama saame. Kogedes end isikuna, kes elab oma elu, oleme igavesti oma murede ikke all. Liikudes aga lähemale Iseendale – oma kõrgemale olemusele – võtab maailm täiesti uue kuju ning tähenduse.

Sellel kohtumisel uurime koos, kes me tegelikult eespool oma tavapäraseid käsitlusi oleme ja kuidas püsida kontaktis oma kõrgema olemusega.

Meiega vestleb ja jagab oma teadmisi , Eesti suurima enesearengu blogi asutaja KAIDO PAJUMAA. Ta on üks täiesti tavaline inimene, kes otsustas ühel hetkel oma elu põhjalikult muuta. Olles lõpetanud 2003. aastal Tartu Ülikooli rahvusvahelise majanduse eriala, töötanud 5 aastat Hansapangas, 2004. aastal ettevõtjana alustades ehitusfirma üles ehitanud, ja selle siis taaskord kaotanud, on ta saanud põnevaid kogemusi sellest, mis meid elus edasi viib ja mis mitte. Sellest kõigest on ta juba aastaid kirjutanud ja videoid teinud enesearenguportaalis www.sisekosmos.ee,

Just ilmus tema raamat : “Jalutuskäigud sisekosmoses“. Raamat iseenda, armastuse ja elumõtte otsimisest.

Lugege täpsemalt Kaido kodulehtelt  www.sisekosmos.ee

Kohtumine toimub esmaspäeval, 10.novembril kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis, Akadeemia 3

Osalustasu:8 € kuni 09.11 ettemaksuna „ Enesetäiendajate Selts“ arvele EE951010220095828012,  märksõna: 10.11+ osaleja nimi. Hiljem ja kohapeal 10 € .