Kriitikavaba elu

Oma tegelikust east  aastaid nooremana näiv ja toimiv MaiAgate Väljataga   on mahlaka eluterve huumoriga inimestele neid endid vahendanud ja tõlkinud juba pool sajandit. Tema reibas vestlemine abivajajatega  on sedavõrd oodatud ja kutsutud, et vabu õhtuid säde-daamil  peaagu polegi.

Seekordne  teema: „ Kriitikavaba elu“

Mitte kedagi ega midagi pole vaja kritiseerida.

Kritiseerime kõike seda, mida endas aktsepteerida ei suuda. Pealegi, väljaantud kriitika koondab energia järgmiste elude loomiseks, pakkides kaasa kõik, mida oleme kritiseerinud. Eks ikka kogemiseks, mis tunne on saada kritiseeritud kõiges, mille kord hukka oleme mõistnud.

Kõrgemad sagedused katsetatavad pidevalt meie inimlikke ihasid, kutsudes rikkuma seadusi ja tegema kurja. Kui allume, lootuses saada suuremat väge, oleme läbikukkunud.
( tekst //www.taokeskus.eu)
Õpime koos Mai Agate Väljatagaga.

Praktilised harjutused ja meditatsioonid.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal ( Akadeemia 3)

Toimumisaeg: Teisipäev, 11.02.2020   kell 18.00-20.00

Osalustasu: ettetasumisel  kuni  10.02  13 EUR , hiljem ja kohapeal  15 EUR.

Ettemaks : Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 11.02 + nimi

Kohapeal võimalus osta  viimaseid Mai Väljataga meditasiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)  ja „ Tee Vabaduseni

NB!  Paar vaba aega  tema eravastuvõtule Pärnus 11-12.veebruar 2020 . Tel. 5295717

Internetiavarustest Mai Agate Väljataga kohta:

*Mulle see vanaproua meeldib- nagu vanaema õunapuu otsas, kes loobib meid ubinatega ja teeb vahetevahel” tünga”.


Tiina ( www.kohalolu.com ) tegi millalgi loengul märkmeid  ( pikem loengu konspekt siin) http://kohalolu.com/aitah-mai-agate-valjataga/
Aitäh taaskord, Mai Agate Väljataga!
Lihtsalt suurepärase huumorimeelega ELUS JA EHE inimene, kes nimetab asju eestikeelsete nimedega ja nii nagu nad on. Ei mingit keerutamist ega asjade ilustamist. Ja ta on 81 aastane! Minu jaoks on ta tõeline Eesti Nokia, tehes oma elamise ehedusega silmad ette ka noortele…noh nii 60 – stele…Tegin loengu ajal natuke märkmeid ja siin need on:
***
Ära naudi elu, naudi elamist! Tunne kehast rõõmu, naudi elamist oma kehas. Ka negatiivsete tunnetega – õpi ja lase neil minna.
***
Et immuunsüsteem oleks korras, minge peegli ette ja avaldage endale armastust! Tehke seda tunnete ja südametasandil, mitte intelligentsi tasandil.
***
Praegu räägitakse – hoiduge rasvast, hoiduge sealihast! Sööge seda, mille järgi teil isu on! Keha teab, ta on ju enne siin elanud. Keha ei ole nii loll, et sööb asju, mis teda kahjustavad. Loll on ainult kuplialune. Sööge sealiha, kui isu on, ja süda saab vitamiine. Usaldage oma keha! Ainuke õige dieet on see, mida keha tahab!
***
Mees, kui sul ei ole emaga asjad klaarid, jätkub õppetund naise peal.
***
Kallid inimesed, ärge kartke teha totrusi, nautige elamist, olge endaga rahul, armastage ennast ja ärge kartke midagi, te ei tee mitte midagi valesti – elu on igavene! Seega – Pole ju midagi karta!