Kreet Rosina seminari läbivaks teemaks on KÜLLUS

Küllus ei ole number sinu pangakontol, vaid vibratsioon. Küllus on midagi kerget, mitte aga raske. See on kümneid kordi kergem, kui oled siiani arvanud.
Inimesed püüavad liiga tõsiselt saada rikkaks. Meis on palju hirme ja muid negatiivseid emotsioone, mis takistavad külluse ilmnemist, kuigi see on kogu aeg meie ümber – vaata nt loodust.
Meis on energeetiline kaos, mida enamasti ignoreerime ning püüame selle kaose peale meeleheitlikult luua küllust. Kuid kõik on vaid energeetiline muster, puudus, küllus jne. Mingil hetkel oleme ära õppinud mustri, kuidas mitte olla edukas/ elada puuduses jne. Oled omaks võtnud tuhandeid mustreid ning uskumusi, mis sind enam ei teeni. Nüüd on aeg neile otsa vaadata ning neist vabaneda.

Selle suvise Kreet Rosina seminari läbivaks teemaks on KÜLLUS ja sellega seonduvate blokeeringute eemaldamine. Ilmselt tead, et küllus ei võrdu rahaga. Küllus on palju laiem mõiste hõlmates lisaks majanduslikule aspektile ka head tervist, suurepäraseid suhteid, tänulikkusetunnet ja palju muud. Teemad:
* vaesusteadvusest ja küllusteadvusest
* küllusega seonduvatest õppetundidest
* küllusega seonduvast karmast
* kuidas teadlikult luua külluslikku isiklikku reaalsust
* küllusega seonduvate blokeeringute ja piiravate uskumuste vabastamisest
Kas sinus on soovi asendada vaesusteadvus küllusteadvusega ning vabaneda piiravatest blokeeringutest? Kui jah, siis oled oodatud osalema!

Toimumisaeg: esmaspäev, 14.juuli 2014, kell 18:00-20:00
Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu ( Akadeemia 3)

Osalustasu: registreerumisel ( või ettetasumisel Enesetäiendajate Selts arvele   10220095828012) kuni 13.07 10 EUR, peale seda 12 EUR.
Registreerimine: otsijad@gmail.com