Kreet Rosin

Terapeut Kreet Rosin meie klubis külas

Kohtumine toimub teisipäeval , 10 juulil  kell 18.00-20.00,  Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis , Akadeemia 3. 

 Õhtu teema: „Tulevikuteraapia“

   Kas soovid lõpetada aja raiskamise ja pääseda välja nõiaringist tööl või  lähisuhetes? Soovid teada, millises suunas liikuda ja millest hoiduda?

      Nii, nagu regressiooniteraapia puhul, kui liigud ajas tagasi, on võimalik ka ajas edasi liikuda ning näha killukesi oma tulevikust. Kui sulle ei meeldi see, mida seal näed, siis saad teada, mida peaksid  muutma praegu, et kogeda tulevikus midagi meeldivamat. Tulevikuteraapia põhineb arusaamal, et meie teod ja tunded kujundavad meie tulevikku. Seega aitab tulevikuteraapia lõpetada aja raiskamise nendele asjadele (ja inimestele), mis pikas perspektiivis meeldivaid olukordi ja lahendusi ei loo, ning seada oma elu õigetele rööbastele parima võimaliku tuleviku suunas.

Kuna iga mõte või toiming põhjustab tagajärje, mida kogeme oma tulevikus, siis tuleb loengul juttu ka karmast ning sellest, kuidas vabaneda karmast, mis ei vii soovitud suunas.

Lisaks praktilised harjutused.

Tulevikuteraapiast ja  Kreet Rosinast  loe pikemalt siit

Võimalus Kreeda  eravastuvõttudeks Pärnus. Info  kreet.rosin@gmail.com

 

                     Osalustasu 10  Euri kohapeal või ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 10.07 „

Kõik huvilised kohtumisele oodatud!

Enesetäiendajate Klubi

www. enesetaiendajad.ee