Kreet Rosin- „ Piirangutest priiks“ töötuba

Paljudel inimestel, kes osalevad vaimse enesearengu  loengutel või seminaridel, on tugev teoreetiline pagas, mis kipubki jääma teoreetiliseks, kuna ei toimu õpitu integreerimist igapäevaellu. See töötuba annab suurepärase võimaluse õpitut praktiseerida ning saada juurde ka uusi teadmisi. Töötoa teemaks on blokeeringute eemaldamine seonduvalt erinevate eluvaldkondadega – tervis, kehakaal, suhted, töö, finantsid, küllus, vaimne eneseareng. Töötoas teeme praktikaid, mis aitavad:

* vabaneda alateadlikest ning teadlikest blokeeringutest ja piiravatest uskumustest
* asendada vaesusteadvuse küllusteadvusega
* toime tulla eluõppetundidega
* teadlikult luua isiklikku reaalsust, kus on senisest enam sisemist rahu, elurõõmu ja küllust.

Kas sul on mõni korduv muster, millest oled juba täiesti väsinud? Kui jah, siis on viimane aeg  sellele teadlikult lõpp teha! Või loodad, et keegi teine (nt haldjast ristiema või Kreet) võtab välja võluvitsa ning kõik su probleemid hetkega olematuks muudab? See on tühi lootus! Tööd iseendaga saab teha igaüks ainult ise – teised saavad kõrvalt vaid toetada.

Kas sinus on piisavat teadlikkust ja tahtejõudu iseendaga tööd teha ning liikuda vaimses plaanis järgmisele tasandile, kus kõik toimub lihtsamalt? Kas sinus on soovi luua suuremat sisemist rahu pakkuv isiklik reaalsus ning vabaneda piiravatest blokeeringutest? Kui jah, siis oled oodatud osalema!

Kas see töötuba on sinu jaoks? Hoolimata sellest, kas oled varemalt teadlikult tegelenud piirangutest vabanemisega või mitte, võib sul sellest töötoast olla palju abi – reeglina on inimene valmis iga kord vabastama vaid mingi kihi (või mingid kihid), sest muutused ja uus olukord võivad uudsuse tõttu näida mitteturvalised.
Tunneta, kas selles töötoas osalemine tekitab sinu rinnaku piirkonnas pigem kerge või raske tunde. Kui tekkis kerge tunne – siis tasub osaleda. Kui tekkis raske tunne – jäta sel korral tulemata.

Juhendaja: Kreet Rosin   . Tema koduleht www.teadlikareng.com

Toimumisaeg:  esmaspäev, 05. oktoober 2015. kell 18.00
Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3

Osalustasu:  12 EUR