KOLM SAMMU KEHA, MEELE JA HINGE PUHASTAMISEKS

Kui seni oleme kohtunud Siberist pärit võimsate naistega (Alla Gromova, Shakuntali), siis  selle aasta mais  astus meie ette Venemaa teadmamees – bioenergeetik, oraakel ja tantrameister YARASH.  23. novembril on ta jälle pärnakatele esinemas. Klubiliste soovil laiendasime käsitletavaid teemasid – lisaks suhete loomise kunstile räägib Yarash  seekord sellest, kuidas peatada vananemist ja vältida kroonilisi haigusi. 

Osalema on oodatud  ka mehed! 

YARASH
on põneva elukäiguga mees. Nooruses elas ta üle ränga autoõnnetuse ja viibis kliinilises surmas.  Pärast imelist paranemist asus mees vaimsetele rännakutele.
21-aastaselt veetis ta 12 nädalat Altai mägedes retriidil täielikus eraldatuses ning seejärel sai Altai suurelt šamaanilt maagilise jõu ja energia ning avanes tema mälu eelmiste elude kohta. „Minu hing on üle 12 triljoni aasta vana, kui mõõta maise mõõdupuu järgi,“ ütleb ta.
Juba 15 aastat viib ta maailma erinevates paikades läbi hingearengu kursusi, treeninguid, meistriklasse, tantra-, tervendus- ja noorenduskursusi jpm. Ta on käinud palverännakutel Tiibetis, Altais, Indias jm ning ta on kohtunud oma reisidel Dalai-laama, Sai Baba jt gurudega.

Yarash on bioenergeetik ja tšakrate korrigeerija ning väidetavalt ka üks kaheteistkümnest inimesest Maal, kes valdab Indo-Tiibeti ravimeetodit organismi raviks ja taastumiseks. Ta on võimeline ära võtma needust, kadestajate mõju, muutma üksildast saatust jms. Tänu tervendamisvõimele saab ta vabastada rasketest haigustest ning oskab vaadata ka tulevikku.

Yarash viib Pärnus läbi meistriklassi, mille teemad on:

  • kuidas vältida haigusi ja peatada vananemist
  • kuidas käivitada organismi enesetervendamise mehhanismid
  • kuidas luua häid suhteid ja tugev pere;
  • kuidas oma teist poolt ära tunda;
  • kuidas tõsta enesehinnangut;
  • kuidas luua enesekindlalt tulevikku;
  • 3 peamist põhjust, miks suhted purunevad.

Teeme praktilisi harjutusi!

Õhtu on vene keeles – eesti keelde  tõlgib  meie armas tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Võimalus tema eravastuvõttudeks Pärnus, infot saab kohapeal tema abilistelt.

Kohtumisõhtu toimub neljapäeval, 23.novembril  kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3)

Osalustasu:  15 €  kohapeal või ettemaksuna (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 23.nov + osaleja nimi.