Kõik inimesed on osakesed süsteemsest tervikust ehk suguvõsast.

Iga inimene kuulub peresüsteemi ja on oma peresüsteemis energeetiliselt ühendatud kôigi peresüsteemi liikmetega. Ka nendega , kes viibivad eemal lahusoleku vôi surma tôttu.
Perekonstellatsioonide abil on vôimalik nähtavaks teha dünaamikaid, mis valitsevad erinevates perekondades, inimsuhetes, emotsionaalsetes probleemides, môjutavad sümptomeid ja seovad alateadlikult.
Konstellatsioonides tehakse suhted ja seosed nähtavaks esindajate abil, kes esindavad nii elavaid kui lahkunuid. Üks konstellatsioon vôib hôlmata mitmeid pôlvkondi ja tuua ilmsiks varjatud jôude, mahasurutud tundeid, päritud harjumusi, hoiakuid ja varjatud sidemeid.
Lühidalt öeldes aitavad perekonstellatsioonid parmini môista tegelikkust sellisena nagu ta on ja taasühendada seda, mis on lahku viidud. Seeläbi saavad haigetsaanud hinged tagasi oma tervendava jôu. Konstellatsioonide tulemused on sageli üllatavad ja hôlmavad kogu antud perekonna süsteemi.
Meetodi rajaja Bert Hellinger on öelnud, et kõige kiiremini tervendab meid tegelikkuse vastuvõtmine.

Eesti keeles on ilmunud 2 raamatut: W. Nelles “Tegelikkuse tervendav jõud” ja Tiiu Bolzmann “Perekonna varjatud seadused“.

Tiiu Bolzmann räägib konstellatsioonidest ka „ Hallo kosmose!“ saates, mida on võimalik järelkuulata siin.

Läbiviija Ülle Pikma iseendast – olen perekonstellatöör, perenõustaja ja teen suhtlemiskoolitusi. Oman 11 aastat organisatsiooni juhtimiskogemust. Olen töötanud laste varjupaigas, lähisuhtevägivalda kogenud naiste tugigrupi vedajana, läbi viinud vanglas meeste toimetulekukoolitusi ja viimased 15 aastat töötanud kutsehariduskeskuses. Minu töö alustalaks on süsteemiteooria – usun, et me kõik oleme omavahel seotud ja iga väikseimagi osa muutus toob kaasa muutuse suuremas süsteemis. Olen püüdnud oma elu elada Mahatma Ghandi mõttetera järgi: “Ole ise see muutus, mida tahad maailmas näha”. Olen abielus, nelja lapse ema ja nelja lapselapse vanaema.

Perekonstellatsioonipäeva osalustasu on 80 €. Lõunasöögi saad kas ise kaasa võtta või kasutada lähedal asuvaid kohvikuid.

Toimumisaeg: pühapäev. 24. mai  kell 10.00-17.00. Toimumiskoha teatame registreerujatele meilile.

Registreerimiseks ( kuni 21.mai )  palume saata e-mail otsijad@gmail.com ja tasuda tagastamatu  ettemaks 20 € korraldaja MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele  EE951010220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi +24.mai“ Ülejäänud osalustasu saab maksta kohapeal sularahas.

Üritus saab toimuda vähemalt kuue osalejaga, kui on vähem huvilisi, ettemaks tagastatakse.

Kui oled valmis vaatama vastu tegelikkusele, oled oodatud!