Kohtumisõhtu Ukraina maagi Svetlana Gusljakovaga

8.oktoobril kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis kohtumisõhtu Svetlana Gusljakovaga.

Svetlana Gusljakova (Skadi) on maag,  taroloog, runoloog ja feng-shui meister.  Svetlana on Ukrainas ja mujalgi tuntud spetsialist ravitsemise ja saatusega töötamise alal. Personaalse õnnestumiskoodi väljaarvestamiseks, aga ka erinevate maagiliste talismanide loomiseks sõidavad mõned inimesed maha rohkem kui 3000 kilomeetrit, et teha omaenda ja lähedaste elu meeldivamaks, mugavamaks, rahulikumaks.

Kohtumisel tutvustab ta oma seminare (naiste ja meeste kursus, tervise töötuba, ruunide ja taro kaartide töötuba)

Räägib ka eelseisvast Valge roti aastast ja sellest, mida see igale sodiaagimärgile  kaasa toob. Valge rott hindab viimase 12 aasta teeneid ja annab kõigile 12 aasta jooksul uusi ülesandeid. Tuleb meeles pidada, et rott on tugev ja iseseisev loom. Rott armastab raha ja on rahulik. Hiinas on ta püha loom, kes sümboliseerib julgust, kavalust ja võimet ükskõik milliste vahenditega eesmärke saavutada. Rott ei salli skandaale ja  seda, kui asjad jäetakse juhuse hooleks. Mida peab teadma ja tegema, et Roti aasta hea tuleks?

Peagi saabub jõuluaeg, Svetlana räägib meile, milliseid rituaale saame  ise enda puhastamiseks ja kaitseks  teha. Juttu tuleb ka kingitustest. Kellele ja mida kinkida? Millised kingitused toovad inimesele edu ja milliseid on parem parem mitte kinkida. Kuidas kingitusi tuua ja kinkida ja pakkida ja mis värvi on energeetiliselt õige kingipakk pakkida?

Õhtul tuleb juttu ka tervise teemast –   mida on sügisperioodil hea teha ja mida ei tohiks üldse teha.

Tutvustav loeng  teisipäeval, 08.10  kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis. Maksumus 5 eurot kohapeal või ettemaksuna Enesetäiendajate Selts  arvele  EE951010220095828012 , selgitus:  08.10 + osaleja nimi).

Õhtu on vene keeles, tõlkega eesti keelde.