Kohtumisõhtu selgeltnägija Küllike Lukkoneniga

Kahjuks on lektor haige ja loeng jääb ära.

Kohtumisõhtul  räägime inimese üldisest toimimisest nii füüsilisel kui ka mõttetasandil, enesetervendamisest  ning erinevate haiguste vaimsetest põhjustest. Samuti  sellest, kuidas ennast aidata, et terve püsida. Teeme paar harjutust, mis aitavad meie kehas energiat liigutada. Kui me oleme rahul, meie sees energia liigub ning meie vaim on õnnelik, saame olla terved! Samamoodi saame me ennast tervendada juba olemasolevatest probleemidest siis, kui mõistame oma füüsilise keha ja emotsioonide- mõtete seost.

 Küllike Lukkonen
Küllikesele on antud mõnevõrra teistsugune nägemine, s.t. ta võib ennast pidada selgeltnägijaks. Tänu selgeltnägemisvõimele saab ta anda teistsuguseid vastuseid, kui meie loogika annab ning aidata terveneda teisel tasandil, kus tervenemine toimub hetkega. Loomulikult sõltub iga inimese või tema elu tervenemine eelkõige inimesest endast, s.t. sellest, kui palju ta osaleb oma tervenemisprotsessis.

Lisaks sellele kuulub Küllikese pagasisse:
– bioenergeetiline korrigeerimine;
– needusest vabastamine;
– alkoholi, suitsetamise jt. sõltuvusprobleemid;
– psühholoogiline nõustamine ja energia laadimine;
– minevikuteemade lahustamine;
– numbriteraapia;
– värviteraapia;
– kristalliteraapia;
– ingellik reiki (lastele);
– Hiina meditsiinist lähtuvate teadmiste edasiandmine;
– kadunud inimeste otsimine- leidmine

Hariduselt on ta  saksa keele filoloog ning on  töötanud mõnda aega õpetajana. Nüüdseks on tema  tee liikunud inimeste abistamise suunas kasutades energeetilisi tehnikaid, traditsioonilist Hiina meditsiini, mida õpib, kristalliteraapiat. Ta on uurinud palju erinevaid toitumisteooriaid ning pannud paika enda jaoks sobiva süsteemi, mis aitas tal  ühtlasi terveneda mõnevõrra keerulisest haigusest. Tervenemise lugu saab lugeda http://www.tervisekamber.ee/minu-imelise-tervenemise-lugu. On Loojale tänulik maailma teistmoodi tunnetamise ja nägemise eest ning annab seda kõike rõõmuga edasi.

Rohkem infot Küllikesest http://www.tervisekamber.ee/

Tule kogema!

Kohtumisõhtu toimub:  teisipäeval, 24. jaanuaril kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu ( Akadeemia 3) ülemises  saalis

 Osalustasu:  12 ettemaksuna  Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012   , märksõna: 24. jaanuar+ osaleja nimi) või  kohapeal sularahas .